Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem ennyirw nem megy az élet?

Figyelt kérdés
Mindenki aki az én korosztályom, volt osztálytársaim, stb, nekik mostanra autó, saját ház megvan, házasodnak 1-2-nek gyereke is van, nekem abszolút semmim sincs, csak adósságom. Miért van ez?

2023. júl. 9. 14:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Zsidó
2023. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

11: jah, az a saját ház amit írsz az ország jobb részein jelenleg 80-100 millió is lehet, úgy elszálltak ám a házak.


Akit most nem tudnak segíteni és nem spórol mint a güzü az semmire sem jut jó eséllyel jelenleg. Nem 10 misi ám egy panel már, hanem 35-40.

2023. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves vagy? Ha például 25-30 éves vagy és nincs saját autód és házad, azt szerintem nem kell szégyelni, főleg Magyarországon, ahol nagyon nehéz érvényesülni. Tudod hogy a többiek hogyan vitték ezt végig? Simán lehet hogy örökölték,pénzes szülők erőteljesen megtámogatták őket stb. A családalapítás meg egyre jobban kitolódik. 32 éves koromra lett saját,hitelmentes lakásom, úgy hogy egy deka forintot se kaptam a szüleimtől és senki se segített, nem a 2.kerületi rózsadombon, de az enyém.
2023. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Van egy barátom. Egyke. Az apja 47 éves volt a barátom születésekor.

Nem faggattam erről az informáciról, viszont szerintem az anyja és az apja 1-2-3 évnél régebben nem lehetett együtt, legalábbis amiket mesélt nekem róluk. 🤔

Illetve ez a barátom 23 éves volt mikor megkapta az első főállását.

2023. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is el vagyok veszve , mondjuk nekem van saját ház , kocsi , és családom is … de 29 évesként bizti boyként dolgozok és sajna hitellel a nyakamon , ép hogy ki fizetem havonta …. Fogalmam nincs merre indulja nyílván a célom egy jobban fizető állás ….
2023. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
#15 ne a jobb fizetés legyen a célod mert úgy sosem lesz jó életed. Próbáld meg összehangolni az érdeklődési körödet és a jól fizető állásokat és abba az irányba képezd magadat tovább mert akkor még a képzést is élvezni fogod nem csak a későbbi munkát.
2023. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 NTBS ***** válasza:
78%

Ne hidd, hogy másnak jobban megy.

A ház hitel vagy csok.

Az autó hitel.

Ja és a többgyermekes boldog párok száma, kb 0.

Mindkét fél félrejár.

Ezek a nagy eredmények?

2023. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

Először a hozzáállásodon próbálj meg csiszolni. Amíg azt hiszed a ház meg az autó meg a házasság az "élet" addig garantált az elégedetlenséged. Önmagában ezek üres lózungok, tárgyak, szokások és megszokások.

Vajon mi az amit az igazi, nagybetűs élet valóban megkövetel tőled, itt és most? Milyen feladatokat kér és milyen örömöket tartogat cserébe számodra?

2023. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
15%

Egyszerű a válasz: BALEK VAGY!


Én vállalkozó vagyok, havi 2 misi alap, de 1,5 alá sose megy. Azt van egy épületgépész technikusim.

A titok az hogy eladd magad. Minden felmérésre a legjobb pacekomat viszem és így én vagyok a befutó. A munkába meg mindenből a legolcsóbb megy, drágábban kiszámlázva. Ez ennyi, élni tudni kell.

2023. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19: Köszönjük ! Jó nagy patkány vagy!
2023. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!