Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem ennyirw nem megy az élet?

Figyelt kérdés
Mindenki aki az én korosztályom, volt osztálytársaim, stb, nekik mostanra autó, saját ház megvan, házasodnak 1-2-nek gyereke is van, nekem abszolút semmim sincs, csak adósságom. Miért van ez?

2023. júl. 9. 14:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

Patkány az ÁLLAM!


A vállalkozónak muszáj dolgoznia, de az ÁLLAM, csak elvesz, és még mindenből a "legolcsóbbat" SE adja!

márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem sajnálom a havi 1-2 millát, mert ha füttyentenek a NER-ből akkor menni kell!


Asszonyból ki kell venni, sliccet felhúzni, különben legközelebb


NINCS FÜTTYENTÉS! NINCS MELÓ!

márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%
Az élet másnaksemagától megy. Csinálni kell!
márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyén függő.


Az adósság pedig tükrözi azt, hogy nem bánsz jól a pénzzel.


Nekem pl anno kiderült, hogy ADD és ASD-m van és leéltem 30 évet tudattalanul, úgy hogy nem tudtam miben vagyok más.


Amint diagnosztizáltak és kezelésbe vettek fokozatosan rövid idő alatt feltörtem.


Az más kérdés, hogy pl én nem akartam s nem is akarok gyereket.

máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!