Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadjam az állást, amikor...

Elfogadjam az állást, amikor már a felvételi beszélgetésen közölték, hogy már kellett elküldeniük embert azért, mert nem bírta felvenni a munkatempót és egy hónapban 10 napon át nincs szabadság a sok munka miatt? Van állásom, nem sürgős.

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 nap folyamatos munka nekem elég illegálisan hangzik, én passzolnám. Meg kb burkoltan meg is mondták, hogy még a beled is ku lesz hajtva. :D
2023. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Tessék...?
2023. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Annyival többet fizet, vagy mért kéne?
2023. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp, hagyd a francba. A havi 10 "kemény" nap még OK lehet de ahol ennyit pörögnek a tempón ott valószínűleg nem csak gyorsan kell dolgozni hanem mindent, akár nem összeillő feladatokat kell csinálni egyszerre. Ez, mármint a multitasking, még ha azt is hiszi az ember elsőre, hogy bírható, az egyik legidegőrlőbb dolog.
2023. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb red flaget nehéz találni. Hacsak nem nagyon nagyon jó a pénz vagy nagyon kell neked az állás én hanyagolnám mert ha vannak jobb opcióid akkor nem égetn a helyedbe ki magam
2023. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát előre megmondják, hogy iszonyatos a munkaterhelés, mert valszleg három ember munkáját kellene végezned, vagyis állandó stresszben lennél. Ahol pedig három ember munkáját kell végezned, ott tuti olyan sóherek, hogy normális bért nem adnak.


Ennek megfelelően én megmondanám nekik, hogy "ez női munka".


Mennyivel akarják mindezért kiszúrni a szemed, ha szabad kérdeznem?

2023. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagolnám.
2023. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!