Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan munkahelyed...

Volt már olyan munkahelyed amit később letagadtál az önéletrajzban, állásinterjún?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Volt már trágya hely, ahol csak 1-2 hetet hónapot húztam, azokat bele se írom az önéletrajzba.
2023. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért, mert szégyenlem, hanem a nem releváns munkatapasztalatokat nem szoktam beírni.
2023. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
1 ilyen munkahelyem volt, kb... 1 hónap után mondtam, hogy viszlát mert a munkakörülmények igen csak életveszélyesek voltak. A főnökség nem akart ezekre pénzt áldozni, inkább aszt látta jónak, hogy a mentők havonta 4-5 alkalommal jártak a céghez. Amikor otthagytam a céget, utána párhónappal később valakik feljelnették a céget, ideiglenesen bezárták.
2023. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
volt munkahelyem ahol 1-2 napot voltam és léptem is tovább. Ezeket kb felesleges beleírni.
2023. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt, de nem letagadtam, hanem kár lett volna beírni. Egy hónapig bírtam, egy trágya hely volt. Ha beírom és rákérdeznek, akkor csak negatívan tudtam volna nyilatkozni, ami érthető, hogy visszatetsző, de hazudni nem állt volna szándékomban, így jobbnak láttam kihagyni úgy, ahogy van.
2023. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Van, nem szégyellem csak totál nem releváns. Ruhabolti eladó, pizzériában konyhai kisegítő, mikor már évek óta irodában dolgozom és olyan munkát is keresek.
2023. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol csak pár hónapot voltam azt be se írom, releváns tapasztalatot egy helyen úgysem szed össze annyi idő alatt az ember.
2023. júl. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Plusz minél többet beírsz annál jobban tűnsz job hoppernek aki ugral a munkák közt.

Pár hónapost en se szoktam beleirni.

2023. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tagadom le ha rákérdeznek de egy évnél régebbit nem szoktam beírni mert lényegtelen.

20 éve dolgozom, rohadt hosszú lenne önéletrajzom ha beleírnék mindent.

Memóriám sem az igazi, már nem emlékszem minden apróságra.

Mostani munkahelyemen egy kolléga jött oda köszönetet mondani, hogy 15 éve sokat segítettem amikor pályakezdő volt.

Fogalmam sincs ki volt az ürge, azóta azon gondolkozom, hogy tényleg én tanítottam-e be vagy csak rossz embert talált meg.

2023. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Persze.
2023. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!