Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan munkahelyed...

Volt már olyan munkahelyed amit később letagadtál az önéletrajzban, állásinterjún?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Üvegházban szedtem paprikát meg paradicsomot. 8 hónapot, úgy hogy előtte irodai munkákat végeztem.


Nem írtam bele az önéletrajzba, de írtam egy sablon motivációs levelet, amiben ezt leírtam, meg hogy az adott élethelyzetemben abban a városban ilyen munkát tudtam vállalni (jobb lehetőség nem akadt)


Mivel nem volt releváns ezért nem szerettem volna, hogy irodai munkakört megpályázva az legyen az első munkahely, hogy üvegházi segédmunkás.


Így elkerültem a fölös magyarázkodást.

2023. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Még kezdőként volt egy hely, ahol talán 2 hetet ha dolgoztam. Már a nevére sem emlékszem. Ezt nem írom bele, bár nem nekem lenne ciki.
2023. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt két hely, ahol 1 és (pár nap híján) 3 hónapot voltam, azokat nem szoktam beleírni az önéletrajzomba. Az egyik nem is lenne túlzottan releváns, a másik miatt meg magyarázkodnom kéne.
2023. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!