Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 33 évesen milyen szakmát,...

33 évesen milyen szakmát, vagy képzést végezzek el?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, jelenleg középvezetőként dolgozom a logisztikában, végzettség nélkül.

Egyre jobban érzem kellene valami papír, hogy azért mégis...mert lehet kevés lesz az érettségi + a sok tapasztalat egyszer.

12 éve dolgozom folyamatosan a logisztikában, ezért a felsőfokú logisztikai menedzser képzést néztem ki MLE-n.

Fősulit, diplomát nem akarok, ebben nem gondolkozom, nem szeretnék 4-5 évig tanulni.

Magyarországon tervezem a jövőmet.

IT-s dolgokat hallottam a csapból is ez folyik, de nagyon távol áll tőlem az a világ, és a rövidebb képzéseken megtanulható dolgok nem elegek ahhoz, hogy normális fizuért felvegyenek valahova + tapasztalatom sincs ebben. Autodidakta módon meg nem érzem magamban azt, hogy naprakészre tudnám hozni a tudásomat.


Inkább irodai képzések, és online végezhető képzések érdekelnek.

Nem büdös a fizikai munka sem, de sosem dolgoztam aktívan benne.



2023. júl. 24. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak azért nagyon nagyon fölösleges egyetemre menni "mert mégis". Garantált kibukás a vége.
2023. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

írtam, hogy NEM akarok egyetemet.

Inkább csak azért lenne szükségem bármilyen papírra, hogy valamit fel tudjak mutatni

2023. júl. 24. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
12 év tapasztalat mellé mégis milyen papír kéne?
2023. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hülye vagy? Más ehberert dolgozik a mekiben te meg közép vezeto vagy! Neked semmi sem elég moré?! Minek kellene mégis tanulni maradj a Szegeden és orulj neki h ezt adta az élet, tudod ki tanulna már!

Feleslegesen sok időd van szwribtem, inkább arra fordítás h szerzel magadnak egy jó korodbeli csajt mert ez így már nem állapot h mindig valami hülyeségen gondolkodsz 100% hogy szex hiányod van!

2023. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy felsőfokú szakképzés általában 2 év, egy BSC általában 3. Viszont a +1 évnek sokkal több a hozzáadott értéke, ha csak a papír számít. Egyébként szerintem végezd el a szakképzést és ha mégis megtetszik, még "kipótolhatod" BSC szintre. Ahogy írod is, ha egyszer munkahelyet váltanál és maradsz a logisztikában, előny a "nagyobb" papír. Ha meg csak bármilyen papír/plecsni kell, Couseran, Google Grow-n online elvégzel bármit, szabadidődben, ami megtetszik. Ingyenes képzések is vannak.
2023. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A felsőfokú logisztikai manager jó ötlet ;)
2023. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Fasza országban élünk végzettség nélküli ostoba középvezetőként dolgozik.
2023. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utsó: míg az aki egyetemre jár, és szétbulizza magát majd kikerül x félév halasztással mert megbukott 27-28 évesen a munkaerőpiacra, én addigra már 6 év tapasztalattal rendelkeztem.

Végigjártam a ranglétrát, sz*ros irodai adminként kezdtem egy cégnél, hivatalosan napi 8 órában, gyakorlatilag 4-et fizettek, + napi 16 óraban telefonon elérhetőnek kellett lennem több mint 2 évig....szép lassan tornáztam magam feljebb és feljebb ennél a cégnél, majd a következőnél és így tovább.

Könnyű ítélkezni, és igen, diplomás emberek dolgoznak a csapatomban, mert bennük nincs vezetői attitűd, bármikor elmehetnének, de nem mennek, mert tudnak/akarnak a diplomájukkal elhelyezkedni, nem tudnak/akarnak emberekkel bánni.

Ez miért lenne az én hibám?

2023. júl. 25. 09:47
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

#7: hidd el rohadtul nem a végzettségtől függ, milyen vezető valaki.

Én elég sok diplomás, és phd vegzettsegű vezetésre alkalmatlan vezetővel találkoztam már...

2023. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ami kezedre áll és amihez kedved van.
2023. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!