Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát tanulják?

Milyen szakmát tanulják?

Figyelt kérdés

Megszűnt most a 10 éves vállalkozásom. Infláció miatt. Sok cégnel voltam alvállalkozó ilyen logisztika területén munkakolcsonzes stb. De inkább már egyre több cég vesz fel saját állományba akár efos bejelentéssel embereket minthogy kifizessenek plussz költségeket egy munkakolcsonzo cégnek.

Így relatíve most vagyok 30 éves, megszüntettem a céget, az egyre kevesebb megbízás miatt.


És szeretnék olyan dolgot csinálni amit egyedül tudok akár vállalkozásban. Nem kell gép előtt ülni tehát az IT terület kizárva, hanem így szabadon változatos munka. Fizikai munkákat szeretem.

Viszont nem szeretek csapatban dolgozni, vagy ha körülöttem van 5 ember mondjuk. Nem szeretem a bezártságot sem ha egy üzemben kell mondjuk dolgozni.


2023. júl. 30. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Barber, konkrétan milliókat keresnek tisztán minden hónapban. Nagyon megy
2023. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dísznövénykertész.
2023. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

"De inkább már egyre több cég vesz fel saját állományba akár efos bejelentéssel embereket minthogy kifizessenek plussz költségeket egy munkakolcsonzo cégnek."


Ez se igaz. Nálunk pl az a bevett szokás már 1-1,5 éve, hogy 30% a saját állomány, 70% a bérelt állomány. Vagyunk kb 500an a cégnél. Most kértünk 10 embert egy projektre, a kölcsönbeadó meg közölte, hogy nem tud embert biztosítani, mert akkora a megkeresésé feléjük, hogy azonnal kiajánlják az új belépőiket. Szóval húzzunk sorszámot.

2023. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Brutal nagy a munkaerőhiány ma Magyarországon és ezért is van hogy nagyon jól keresnek az emberek. Nekem is van ralatasom munkaerő kölcsönző cégre, konkrétan nem tudják kielégíteni az igényeket annyi embert akarnának felvenni a cégek
2023. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!