Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért zavar ennyire, hogy...

Miért zavar ennyire, hogy nincs sikerélményem a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Szakértője vagyok a szakmámnak (marketing), 15 éves tapsztalattal. A jelenlegi helyemen nagyon jól keresek, home office, szabad munkabeosztás.

Ugyanakkor valamiért nem megy annyira a munka, amennyire én elvárom magamtól és amennyire a korábbi munkahelyeimen ment. A főnökeim nem csesznek le, sőt szeretnek is, de engem meg teljesen kikészít, hogy nem tudom hozni azt a szintet, amit szeretnék (ennek nem elsősorban az az oka, hogy én valamit rosszul csinálok, sok külső tényező befolyásolja az én sikeremet is). Olyan érzésem is van néha, hogy lehet nem is értek az egészhez és csak mázliból teljesítettem korábbi helyeken jól.

Van, hogy annyira lestresszel, hogy nem a legjobb eredményt sikerült elérni, hogy sokat túlórázok, de erre senki nem kér amúgy, sőt ki is fizetik, de nem azért csinálnám, hanem azért, hogy jobbak legyenek az eredmények.

A munkatársaim és úgy általában az ismerőseim tojnak az ilyenre, csak kapják meg a pénzt, aztán a többi nem érdekli őket én viszont stresszelek rajta. Mindenki azt javasolja, hogy sz*rjam le én is, de én nem így működök, szóval ez nem megy.

Van már is így a munkájával? Miért van ez és mit lehet tenni ez ellen?



2023. aug. 18. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem fontos hogy folyamatosan tudj fejlődni a munkahelyeiden és ha nincsen kihívás akkor el tud laposodni a munka és nem fogod azt érezni hogy ,mez a projekt mennyire jól sikerült.


Én mindig azokra a projektjeimre vagyok büszke ahhol küzdenem kellett és tanulnom kellett valami újat és feledhetőek azok aminél semmi újdonság nem volt még akkor is ha az egy nagy projekt volt és sebességben/minőségben is ott volt.

2023. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább szexelj. Ott lesz siker és öröm élményed.
2023. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjuk, hogy teged miert zavar valami?
2023. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mi nem tudjuk hogy téged ez miért zavar. Valószínűsítem hogy unatkozol, semmi problémád nincs, nincsenek anyagi, családi, lakhatási, talán még párkapcsolati gondjaid sem.

Így ebben akarsz sikerese lenni, munkában.

Semmi gond ezzel.

Mindenkinek ez legyen a legkisebb gondja az életben.

Mondom, szexelj.

2023. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Végig kellene gondolni, hogy imposztor szindróma, vagy esetleg más osztályok, más emberek lehetnek az okai annak, hogy nem jönnek az eredmények. Valójában mik azok az eredmények, amik nem elég jók? Nagyon lebutítva: Azért nem fogy a termék, mert rossz reklámot írsz/rendelsz meg, vagy mert sz/r a termék?


15 év releváns tapasztalattal (ha valóbna olyan szintű) látnod kellene, hogy melyik a fajsúlyos probléma, még ha esetleg nem is tűpontosan tudod meghatározni az érintettséged miatt

2023. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!