Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyvállalatnál friss próbaidő...

Nagyvállalatnál friss próbaidős alkalmazottként mit kezdjek akkor, ha a csoportvezető nálam butább és még erőszakos is néha? Sajnos a műszakvezetővel együtt nem ütik meg a szintemet, ráadásul az egyiknél még idősebb is vagyok nyolc évvel.

Figyelt kérdés

A munkahelyem sokszor sajnos egy "vidéki kocsma" szellemi szintjével egyenértékű, de az anyagiak nagyjáól renden lennének és a munkaidő is.


Tanácsok javaslatok?



2023. aug. 20. 14:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%

"Próbálok büszke Magyar munkavállaló és polgár maradni, ha már voltam olyan marha, hogy nem léptem le húsz évvel ezelőtt!"


Azért ne hibáztasd magadat, te külföldön is csak egy értéktelen prolimunkás lennél, az afgánokkal, szírekkel, bolgár és román munkavállalókkal, mert akinek ilyen pozíció jut ahol alkeszokkal és cigizőkkel van egybezárva ott semmi becsülendő tudás vagy piaci végzettség nincs. Mivel nem végeztél egyetemet és nincs semmi értékelhető készséged ezért ne legyél nagyravágyó!


Üdv egy 24 éves gazdaságinformatikus végzettséggel és 3 éves tapasztalattal rendelkező Business Data Analyst aki SZJA kedvezménnyel NETTÓ 870 ezer forintot keres az otthon kényelméből, home officeból.

2023. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Na és? Haver én a te korodban hetente 90 ezret kerestem alkalmazottként 2003-ba a piacon, némi pszichológiával, és gyors fejszámolással és akkor se volt diplomám!


Üdv újpestről a saját 110 négyzetméteres lakásomból, vagy Zalából a teraszos nyaralómból!

Majd szólj, ha elköltöztél a mamahotelből, vagy letelt a lakástörlesztőd (nekem sosem volt, és nem nem örököltem csak két milkót eddig).

2023. aug. 21. 19:14
 23/24 A kérdező kommentje:
A te Sci-fi anális melód 10 év múlva már a kukába se lesz, de kb az egyetemed neve is csak egy politikai vicckategóriának fog számítani, bár lehet már most is az :D
2023. aug. 21. 19:17
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez az anális megjegyzés a részedről sem túl szimpatikus, ahogy a választ író hozzászólása sem volt az.


Viszont pár lényeges dolog van benne:

1. Nem kell egész életedben ugyanazzal foglalkoznod.

2. Ha váltasz pl. 10 évenként, akkor keress olyan szakmát, amit megfizetnek és te is szereted csinálni és normális munkakörülmények vannak.


Én 30+ éve dolgozom különböző cégeknél és többször volt olyan, hogy megtanultam egy újabb szakmát, mert éppen arra volt szükség.

Az egyetemen szerzett diploma területtől függően kb. 5 év alatt elévül, utána azt használod, hogy az egyetemen megtanultál önállóan tanulni.

2023. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!