Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Titeket milyen hamar kerestek...

Titeket milyen hamar kerestek sikeres állásinterjú után?

Figyelt kérdés

Nekem ez lenne a 3. állásom. Eddig kétszer volt sikeres interjúm, mindkétszer aznap, pár órával az interjú után jött az email vagy a telefonhívás, hogy felvettek.

Ezúttal kijelentették, hogy 1 héten belül visszajeleznek és mondták, hogy akkor is, ha nem sikerült az interjú, viszont ma van a 6. nap. Tudom, technikailag benne van az egy hétben, de már pozitív visszajelzésre nem számítok, mert azon nem szoktak ennyit gondolkozni, szerintem. Nektek mi a tapasztalatotok? Mi volt a leghosszabb idő, amit vártatok interjú után a döntés megszületéséig? És végül felvettek az állásra?



2023. aug. 23. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

1 nap vagy aznap

Egyszer régen 2 hét utan

2023. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hét kb.
2023. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan hely ahol azt hitték már dolgozni megyek, nem interjúra. Volt is értetlenkedés.

Akkor volt már olyan, hogy interjú után kb. 10 perccel hívtak, hogy mikor megyek aláírni a munkaszerződést.

De legtöbb esetben másnap értesítettek, hogy mi a helyzet

2023. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legrövidebb 1 nap volt eddig, a leghosszabb pedig 2 hét.


Mindkettő nagy multi volt.


KKV-knál kb 2-3 nap.

2023. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tényleg nem érdemes már reménykednem.
2023. aug. 23. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# ... de simán megcsúszhatnak és még le sem telt az 1 hét.
2023. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most vettek fel 2 hetes időt kértek, de 6 nap után küldték emailben az ajánlatot. A legrövidebb 1 nap volt kb. A leghosszabb meg 2. körön már úgy kezdték, hogy bemutattak az iorodákban, pedig még ki se mondtuk hogy felvesznek meg h én akarok e oda menni.
2023. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rekord másfél hónap volt (felmondott akit első körben felvettek) és megkerestek, hogy felvennének, persze én már akkor hetek óta máshol dolgoztam, szóval velem se jutottak előrébb.
2023. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!