Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha már 49 sikertelen állásinte...

Ha már 49 sikertelen állásinterjúm volt akkor lehet azt mondani hogy nem kerestem elég aktívan állást?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 19:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%

Erre a megszállott hülye magyar azt mondaná: "Itt nem az aktivitással volt probléma hanem a fellépéssel, hogy látták rajtad, hogy nem akarsz dolgozni!" xxD

amúgy de, elég aktívan kerested csak lehet szar helyen, mert ugye néhány helyen kötelező hirdetni állásokat, még akkor is ha nincs üresedés, sajnos :(

2016. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha 5 év alatt sikerült ezt a 49, akkor még a lúzerséged mellett az sem mondható el, hogy aktív lettél volna.
2016. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Te vagy a jogász nő ugye? Már régóta 49 interjút írsz. Tehát feladtad mert azóta próbálkozhattál volna?
2016. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes ez, hogy 49 állásinterjú ami sikertelen a diákok meg az önkormányzatoknál is nyári munkáznak pl. jó pénzekért, téged meg telibe sz**ar mindenki . XD
2016. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
*** megjegyzem iskolai végzettség, diploma nélkül isten tudja milyen munkakört töltenek be .
2016. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

" diákok meg az önkormányzatoknál is nyári munkáznak pl. jó pénzekért"


lol... minimálbérre 6 órára :):):) jópéz

2016. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak jelzem: Vannak olyan emberek, akiket nem alkalmaznak sehol. Ez nem azért van, mert totálisan alkalmatlanok, vagy a fellépésük problémás, hanem csak egyszerűen "halmozottan hátrányosak". Például: Vidéki, 40 év feletti, kisgyerekes, és mindez egyszerre.


Én nem jelentkeztem mindenhova, mégis hetente legalább 2 állásinterjúra behívtak, amíg nem tudtak az összes körülményemről. Amint kiderült, mindenhol elutasítottak.

Ahova aztán felvettek 6 hónap keresgélés után, ott nem ezek számítottak. 3 éve itt dolgozom, és még egyszer sem volt probléma a cégnek a "halmozott hátrányosságomból". :)


Ezzel arra akartam utalni, hogy felejtsük el a kérdező gúnyolását!

2016. aug. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

# 7


LOL


Ehhez képest szinte csak olyanokkal találkozom akik multiknál 8 órában vannak alkalmazva 700Ft óra bérrel, hétvégeken 900ft órabér, 15 % adó. Ki lehet számolni.Az önkormányzatos ugyanezt kapja. LOL

2016. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A felnőtt iskolát végzett ember meg akinek számlát kéne fizetnie, meg zabálni, meg élnie az meg hánykolódik a munkaügyi központban 100 évig, meg a dili házba fetreng begolyózva . Hát nem lol!
2016. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Én is majd adok be önéletrajzot bankigazgató, hajóskapitány, pilóta állásokra.

Ja, hogy nem értek hozzá?

időtöltésnek nem rossz!

2016. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!