Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Negyvenévesen van-e esélyem...

Negyvenévesen van-e esélyem drogériában munkát kapni? Milyen pl. a DM-ben dolgozni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ilyen boltokban általában kedves, fiatal lányok szolgálnak ki.

#DM #drogéria #munkát kapni #számít az életkor #milyen ott dolgozni
2023. aug. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
És te a kedves fiatal lányok miatt akarsz odamenni dolgozni? No vagy, vagy férfi?
2023. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, vannak idősebb nők is a kasszákban. Miért ne mehetnél?
2023. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen még nem vagy idős a munkák 80%-hoz, fiatalok azért vannak ilyen helyeken is vagy pl lidlben is, mert nagy a flutuáció, a legtöbben 30 felett kiégnek ilyen helyen és váltanak más szektorra, vagy vállalkozásra.
2023. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vegyesen szoktam látni 20-50 közötti nőket DM-ben és a Rossmannban is, ahová legtöbbször járok DM-be ott pl pont egy negyvenes nő aki viszonylag régóta ott van, többiek elég gyakran cserélődnek. Tekintve a fluktuációt vagy a munka nem jó vagy a fizetés (vagy mindkettő nyilván).

Amúgy szerintem főleg attól függ hogy helyileg hol van az adott üzlet hogy milyen ott dolgozni. Ha forgalmasabb ott látszik hogy jobban le vannak terhelve, míg egy kisebb lakótelepi üzlet esetén többnyire ráérősen pakolgatnak és dumálnak, ha valaki épp fizetne akkor áll be valaki a kasszába.

2023. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatalok csak diákmunkáznak ilyen gané helyeken.
2023. aug. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!