Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ciki ez? Milyen zenét...

Nem ciki ez? Milyen zenét hallgattok ma 40 negyvenévesek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma láttam egy 40 köröli faszit aki ganxta zolit hallgatott a kocsiba (és bömbölt) gondolom az volt a menő mikor ő huszonéves volt.

Nem ciki ez most 40 évesen ?


2015. dec. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szeretem a Judas Priest, meg az AC/DC-t azok is elég régiek és nem fogom kínosnak érezni mások miatt.
2015. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert mit kéne hallgatnia?


Itt per pillanat Acdc szól (a rádióból), reggel Led Zeppelint hallgattam, két éve meg Black Sabbath koncerten voltam. Idén Metallicán. Meg Doors tributen.egyik se mai.

S 75-ben születtem.

Ebben a korban pont leszarja az ember, h a tinik cikinek tartják e vagy sem (mondjuk én fiatalon is leszartam).

2015. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, és se a Led Zeppelin, se az ACDC, se a Black Sabbath nem volt menő, mikor huszonéves voltam. "kissé" öregebbek nálam.

és? ki nem szarja le? amúgy, gőzöm nincs, mi volt a menő, 15 éves koromban a New Kids on the Block, ott megakadtam.

2015. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt korodban már te se aszerint fogod élni az életed, hogy mások szerint mi menő.
2015. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!