Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frei vagy Starbucks munka?

Frei vagy Starbucks munka?

Figyelt kérdés

Két fenti kávézóba jelentkeztem baristának, mindegyik behívott személyes interjúra. Pénzügyileg ugyan oda jönni ki kb, csak míg a Starbucksnál fix, Frei bónuszok/jattok segítségével. (Starbucksnak lenne 1-2 plusz juttatása mint pl kedvezmény néhány üzletben, kávé otthonra időközönként…és egyéb számomra nem számot tevő dolog)


Kérdésem lenne hogyha oda kerül a sor hogy nekem kell köztük választanom munkavállalói szempontból melyik éri meg jobban? (Rugalmasság, munkaviszonyok, továbblépési lehetőség, betanítás milyensége, vevőkör stb…)

Hol dolgoznátok szívesebben?


Két frekventált helyen levő kávézónál nyilván nem szép ilyet kérdezni, de melyik a “nyugodtabb”, talán egyel kevésbé forgalmas? (Keleti Starbucks, Café Frei Népliget)



2023. aug. 30. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Különösen értelmesen és összeszedetten fogalmazol, föltételezem fiatal vagy és talán sulizol is közben még?

Én a helyedben a Starbucksba mennék, mert az egész világon ismerik, és ha el kell költöznöd Magyarországról, ez egy mindenhol értelmezhető, releváns, értékes tapasztalatot ad, míg a Frei hiába ismert itthon, külföldön egyenértékű lesz Zsolti bácsi büféjével.

2023. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos a választ!

Éppen egy passzív évemet kezdem ami az iskolát illeti, de tervben lenne egyetem mellett is!

2023. szept. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!