Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nem személyszállító mozdonyv...

A nem személyszállító mozdonyvezetőség miből áll?

Figyelt kérdés
Csak beindítod a masinát ami megy kb 40 km/h val konstans és a sín irányítja közben szívod a cigit? ennyi?

2023. szept. 3. 09:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

igen 10-es csak emelgeti a tárcsát ész nélkül és összeengedi a vonatokat.

Amilyen stílusa van ennek a gyökérnek, ez inkább ne menjen a vasútra sehova. Ott normálisa, rendesebb emberek vannak. Ez egy majom.

2023. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
18%

Édes istenem, abból vizsgázol, amit nap mimt nap csinálsz, és ezt adjátok elő úgy mimtha államvizsgázna az ember...

Ne legyetek már szánalmas bohócok, csak sajat magatokat egetitek🤡

2023. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

12


errol gondolkodtam en is de ezek gyakorisok ezek profi ITsok meg fu de kemeny a melojuk aztan ott alszanak melo kozben mint a vagyonorok meg ilyenek

2023. szept. 6. 10:45
 14/37 anonim ***** válasza:
39%

Azert tartom szanalmasnak ezt, mert az ember elmegy mozdonyvezetonek. Gondolom en felnott ember modjara utanajart, hogy ez a munka mivel jar. Hetvegi munkavegzes, tulora unnepnapok, mas telephelyre vezenyles.

Es erre a gyk-s MV-k itt rinyalnak, hogy mar mar azt sugalva, mintha raketamernokok lennenek, hogy ezt mas bizony senki nem tudja megcsinalni, meg meg evente mintha allamvizsgazni mennek, igy adjak elo magukat


Nos, a logisztikai vegzettseghez tobbet kellett tanulni, mint ez az allitolagos szigoru hatosagi vizsgara. Minden evben csont nelkul megvan. Nem ertem, komolyan nem ertem az embereket.

2023. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Na végre megjött az ivócimbi. Már szinte látom, ahogy a sarki húgyszagú kocsmában a legolcsóbb sörrel a kezetekben izzadtan, koszos atlétában, csámpas papucsban egymást hergelitek.
2023. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

12. ez nem így van. A vizsgákon direkt olyan kérdéseket tesznek fel amivel egy mozdonyvezető lehet hogy évekit nem is találkozik, mert nem jár olyan vonalakon ahol azt a tudást használnia kellene. Meg lehet csinálni, de oda kell figyelni és naprakészen kell tartani a tudást, mert az ilyen direkt buktatós kérdéseken el lehet veszíteni annyit hogy ne sikerüljön a vizsga.


Kérdező te mivel gondolkodtál?

2023. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

14


ezert nem valaszoltam mar nekik, hadd majomkodjanak.


Multkor is ugyanez volt a jog kategoriaban. Pampogtak itt a gyk-sok mintha Johnny Depp 3-4 ugyvedje + 10 tanacsadoja lennenek 1 szemelyben, hogy en mennyire bunos vagyok es kriminalis es fu de lecsuknak, mert ket kulonbozo dokitol kertem ugyanazt a gyogyszert 1 nap elteressel.


Ami esszerutlen mert leirtam nekik hogy van egy resz amit ala kell/lehet irni hogy ezt a hatoanyagot vagy mittom en nem valtottam ki mas orvos felirasa altal vagy valami ilyesmi. Nem irtam ala.


Ennek ellenere, mivel hazudtam en vagyok a bunos. Az egyik szakorvos volt a masik haziorvos. Velemenyuk szerint a haziorvos mindenre ralat, megis felirta nekem a cuccot. erre en mondtam hogy sracok, az orvos felelossege ellenorizni ezeket, meg a fokozottan ellenorzott szerek rendes felirasat meg ilyeneket nem nekem. Ha hibazott az az o felelossege. Az hogy en kertem valamit, nem hazudtam semmit. Nem kerdezte hogy felirta-e valaki mas.


Es ezt mar megtettem 5 millioszor. Kopogott a hatosag szerinted az ajtomon? Nem. de a pizzafutar igen. Es nevetseges kifogasokkal jonnek, mert ha nekem olyan gyakran kell, hetente mondjuk a gyogyszer, szakrovossal feliratom, aztan kiderul hogy elment szabira aug. ban es szept. vegen jon vissza, haziorvossal kell feliratnom, akkor megint bunos vagyok?


es ekkor mi jon? a pontszerzo varazsszo: kamu/hazudik/provokalo ezekre a szavakra valamiert ugy ugranak mint a majom a bananra pontszerzesert, ezek mindig felvannak szinte szavazva minden kerdesnel meg ha legitim is (a kerdes).

2023. szept. 6. 11:31
 18/37 anonim ***** válasza:
57%

Es meg ra is dobsz a szanalmas vergodesedre egy lapattal.


Elvegre ertem is, hogy a munkahelyi frusztrációdat le kell vezetni.


Javaslom az idodet a vizsgakra valo keszulesre forditsd es akkor nem kell futtatnod magad a GYK-n.

2023. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

16# persze -persze a csunya vizsgaztatok mar csak ilyenek.

Minden munkanal vannak kovetelmenyek.

Ha nem tudod teljesiteni el kell menni gyarba, vagy olyan munkat kell valasztani, amit minden fele rinya nelkul teljesiteni tudsz.

2023. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Egy medúzának több esze van mint neked. Pedig annak nincs is agya.
2023. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!