Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nem személyszállító mozdonyv...

A nem személyszállító mozdonyvezetőség miből áll?

Figyelt kérdés
Csak beindítod a masinát ami megy kb 40 km/h val konstans és a sín irányítja közben szívod a cigit? ennyi?

2023. szept. 3. 09:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

#20 remelem ezt a kerdezonek cimezted, mert tole fuggetlenul az allitasom meg igaz.


Több száz MV-nek sikerul siman a vizsga.

2023. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

ma 11:34 mindkettőnk válasza. Ebből kiderülhetne számodra, hogy nem neked írtam. De ezek szerint te sem vagy okosabb a kérdezőnél.

Nyilvánvalóan sikerül, mert készülünk. Nem azért sikerül, mert rutinból nyomkodja az ember a kérdésekre a választ.

Kiváncsi lennék, hogy 100 emberből akik mondjuk 15 éve vezetnek rendszeresen az ország útjain egy alapos forgalmi vizsgán hányan buknának meg. Szerintem 80% felett lenne. Főleg a mai e-lörninges baromság miatt nincs is normális alaptudása az autósoknak.

2023. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Egyelore az okosagot hagyjuk, mert nekem csont nelkul sikerul az ami miatt Te rinyalsz.


Mondtam, ertem en, hogy frusztral ez a dolog, de sajnos nem tehetek rola, hogy neked nehezseget okoz az, ami masnak csont nelkul megy.

2023. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Gratulalok, hogy sikerul a kreszt ide keverni. Gondolom felesleges sorolni a 2 kozott a kulonbseget, mert Te mint OKOS, tudod hogy felesleges parhuzamot vonni.


Ember esze megall, es meg Te butazol🤡

2023. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekel a téma, most diplomáztam frissen, de lehetetlen elhelyezdeni ezzel a végzettséggel, túl sokan vannak, így a vasút irányába tervezek elindulni. Valaki segítene a mozdonyvezető képzéssel kapcsolatban, megosztana privátban velem néhány információt?:) Köszönöm szépen!:D
2023. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

25. írj ki új kérdést, ne itt az agyhalottak között kelljen válaszolgatni.

Ja és keress rá régebbi krédésekre is, sok ilyen volt már.

2023. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

#25 A tanfolyam ideje alatt a minimálbért kapod.

Mielött belevágnál ezt mérlegeld.

Mert hamar a megkeseredett oldalon fogod Te is találni magad.

2023. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
#25, az index vasutas fórumát javaslom érdeklődésre.
2023. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

komolyan mondom akarhova kiirok karrier lehetosegeket, mindig profik, neked nem fog sikerulni, hulye vagy hozza meg akkor is ha kijavitom aki ezt irja rolam, most meg itt mindenki hihetetlen szakerto mozdonyvezeto meg igazgato is, vizsgaztato, egyedul o a superhuman a tobbi eszetlen meg ilyenek.


lehetetlen itt feltenni kerdest mert mindig ebbe fullad.


annyi eszetek van mint egy tojasnak

2023. szept. 6. 13:36
 30/37 anonim válasza:

#27 25-ös vagyok, diplomámmal a minimálbért kapnám, csak pesten nem, szóval igazából lényegtelen:D


Vasutas élet meg igazából az utazás lehetősége miatt is vonz, diplomát is legfőbbként azért csináltam, mert 18 évesen nem tudtam még jelentkezni, aztán amíg betöltöttem a 20-at csináltam egy 3 éves felesleges sulit:D


Jelenleg mesterszakra járok, de azzal sincsenek nagy lehetőségek. Igazából az sem biztos, hogy átmegyek a mozdonyvezetői alkalmasságin, szóval addig nem iratkozok ki levelezőről, bár nem tudom ehhez hogy fog a MÁV viszonyulni, hogy nem hagyom ott az egyetemet amíg nem derül ki alkalmas vagyok-e vagy sem:/

2023. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!