Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet rövid távon kevés...

Lehet rövid távon kevés munkával kevés pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Néhány hetes vagy hónapos alkalmi munkára lenne szükségem és komolyan érdekelne hogy vannak-e ilyen lehetőségek. Nem akarok, de nem is tudnék megszakadni benne, képtelen vagyok jelenleg a bonyolult, stresszes feladatokra. Eldolgozgatok én heti 40 órákat is havi nettó 200-ért, annyiból már szűkösen, de be tudnám fizetni a számláimat, az adósságaimat, és jutna napi 1-2 ezer Ft élelmiszerre. Emellett tudnék munkát keresni. Szerintetek van bármi ilyen lehetőség?


A háttér: kiégtem, 1 éven belül el kellett jönnöm a jelenlegi helyemről (multi, irodai), és fogalmam sincs mikor találok újat, hasonlót. Október elseje az utolsó napom itt. Kell valami alkalmi munka hogy ne haljak éhen és hogy újra jogosult legyek a segélyre.


2023. szept. 6. 09:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futárkodni.
2023. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Tavaly ilyenkor pont ugyanilyen helyzetben voltam és akkor nem sikerült, nem jeleztek vissza. Lehet, hogy újra próbálkozom majd.
2023. szept. 6. 10:42
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Kevés pénzt sok munkával is lehet keresni. Akkor kevés munkával ez mégkönnyebb.
2023. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

OK, tippek? 😅

Én eddig vagy sok munkával kerestem kevés pénzt, árkot ástam 600/óráért meg ilyenek.

Vagy szintén sok munkával átlagos pénzt, lásd az irodai munkáim.

Időm, energiám egyik mellett sem maradt.

2023. szept. 6. 11:23
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Csak én nem értem mit szeretnél kérdezni?
2023. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lehet...

Azt szeretném kérdezni, hogy léteznek-e olyan munkakörök, és ha igen, hol, és mik, amik rosszul fizetnek, cserébe nem igényelnek sem speciális szaktudást, képzettséget, tapasztalatot, sem megfeszülni nem kell bennük, nem hajtják agyon az embert. Fontos lenne az is, hogy 3-6 hónapra is munkába lehessen állni, ne legyen elvárás a hosszú távú elköteleződés.

Fizikailag egyébként szívesen megerőltetem magam, cipelek nehéz dolgokat, vagy bármi. Fontosabb, hogy ne cseszegessenek, ne legyen a "tedd ide... ne ide, oda... ne azt, emezt" fíling, az állandó nyomás, terror.

Cserébe: minimál bér nekem ok, szívesen túlórázok is, akár ingyen is. Éjszakai, hétvégi munka is OK.

Max 1 tanfolyamot akarok elvégezni mellette, szigorúan munkaidőn kívül.

2023. szept. 6. 11:59
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát kevés munkával kevés pénzt lehet keresni, igen ezt nem nehéz elérni.
2023. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Örülök, hogy más sem érti, hogy mi a f*** ez a vergődés :D :D :D
2023. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pedig volt már, aki megértette, és adott egy értelmes választ (futárkodás), illetve privátban is kaptam tippet amit ezúton is köszönök.

De akkor a kedvetekért: létezik-e olyan munkakör, ahol az átlagos erőfeszítés mondjuk 80%-ával meg lehet keresni az átlagbér 50%-át? Létezik-e ez "beugrós", alkalmi formában is, alacsony belépési küszöbbel?

Mindezt azért kérdezem mert eddig vagy 150%-on pörögtem és úgy kaptam meg az 50%-ot, vagy 100-on és 100-at. Ez utóbbi korrekt, csak sajnos jelenleg nem bírom, mentálisan kikészített a jelenlegi munkahelyem, és hasonló helyekre már nem vesznek föl.

2023. szept. 7. 08:27
 10/19 anonim ***** válasza:
Most komolyan a részmunkaidőt kell elmagyarázni, hogy ilyen van?
2023. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!