Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet rövid távon kevés...

Lehet rövid távon kevés munkával kevés pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Néhány hetes vagy hónapos alkalmi munkára lenne szükségem és komolyan érdekelne hogy vannak-e ilyen lehetőségek. Nem akarok, de nem is tudnék megszakadni benne, képtelen vagyok jelenleg a bonyolult, stresszes feladatokra. Eldolgozgatok én heti 40 órákat is havi nettó 200-ért, annyiból már szűkösen, de be tudnám fizetni a számláimat, az adósságaimat, és jutna napi 1-2 ezer Ft élelmiszerre. Emellett tudnék munkát keresni. Szerintetek van bármi ilyen lehetőség?


A háttér: kiégtem, 1 éven belül el kellett jönnöm a jelenlegi helyemről (multi, irodai), és fogalmam sincs mikor találok újat, hasonlót. Október elseje az utolsó napom itt. Kell valami alkalmi munka hogy ne haljak éhen és hogy újra jogosult legyek a segélyre.


2023. szept. 6. 09:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
oké, példák? dolgoztam már könyvelőirodában részmunkaidőben arányaiban kevesebbért (havi 135-ra hajtottam, de leginkább 110-120-ak jöttek be, mert béna volt a beosztás), alkalmi munkásként 600-as órabérért... hol vannak azok a frankó részmunkaidős állások? tényleg jelentkeznék
2023. szept. 7. 08:53
 12/19 anonim ***** válasza:
profession.hu
2023. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

gratulálok, képzeld a linkedint is ismerem xD

szerinted aki kuli munkást keres ezeken hirdet heti 70 000 ért?

édesistenem....

2023. szept. 7. 09:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Giggle.hu . Alkalmi vendéglátós (takarítás,mosogatás is) munkákkal tele van, csak arra a műszakra jelentkezel, amire szeretnél, 200-at simán tudsz vele keresni havi 10-15 nappal. Ha irodán dolgoztál, akkor ez mellett simán el tudsz menni munkanélkülire is, ami ma már havi nettó 170, ha jól kerestél előtte.
2023. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A Giggle-vel óvatosan. Találkoztam már átveréssel, amit nem hagytam szó nélkül. Azóta minden jelentkezésemet elutasítják....:(
2023. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi, a giggle-t indulása óta nem is néztem, el is feledkeztem róla, lecsekkolom.

Utolsó, hogyan vertek át?

2023. szept. 7. 13:01
 17/19 anonim válasza:
Sok munkával is kevés pénzt lehet csak keresni ;) :D
2023. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, igen, végül én is erre jutottam.

Végül egyébként az egyik ismert munkaközvetítőn, ami egyben a volt diákszövetkezetem is, keresztül találtam viszonylag egyszerű, mezőgazdasági, pakolós, lapátolós munkát. Nem kellett bele megszakadni és kb. mindenki jó arc volt, bár voltak necces szituk. Ezt tudom mindenkinek ajálnalni. Másfél hónap alatt dolgoztam kb. 10 napot szóval ha ezt nézzük a kevés pénz kevés munkával kitétel is teljesült. :) Szerencsére dec. 1.-től lett munkám.

2023. nov. 20. 10:44
 19/19 anonim válasza:
hajrá kedves kérdező, kitartást
2023. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!