Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekelne , hogy akik othon...

Érdekelne , hogy akik othon vannak a babával és otthonról végezhető munkát csinálnak melyik ilyen munka az ami pénzben is meg éri?

Figyelt kérdés

Amit ugy is tudnék csinálni , hogy reggeltől estig én vagyok a gyerekkel .

Ilyen foreveres meló ki zárva.


2023. szept. 12. 10:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Informatikai munkák, szoftverfejlesztés, tesztelés, stb.
2023. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én oktatok. De nekem korábban is ez volt a részmunkaidős munkám. A háttérmunkákat megtudom csinálni itthon, maga a személyes jelenlét (oktatási idő) pedig heti 3-5 óra. Ezt megoldjuk.
2023. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En informatikus vagyok, full HO, en osztom be az idom is.
2023. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Multinál SSC (logisztikus). Törzsidőben elérhetőnek kell lenni, de viszonylag rugalmas, saját tempóban lehet haladni a feladatok zömével, ha a nagyobb betegen nem tud oviba menni, akkor 2 gyerekkel tolom itthonról. Nem könnyű, de megoldható. Full HO, részmunkaidős lehetőséggel. Nem kimagaslóan hűdemilyenjó fizu, de nem is rossz (420 nettó, + családi, + a kicsire még kapom a GYED-et, így azért nem panaszkodok).
2023. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Mi a szakmad ? Eddig mit dolgoztal ?


Ezeket az otthoni munkakat nem ugy kell elkepzelni, hogy te most akkor otthonrol dolgozol akarmit.

Ezekhez vagy rendes vegzettseg kell ( ugyved, jogasz, fordito, konyvelo, informatikus , koreografus stb. - tehat amit online is tud csinalni ).


Ha nincs ilyen szakmad akkor max. az ilyen Avon meg tarsai, kotes, varras, ilyesmik. De ez utobbihoz is szakmai tudas kell.


En itthonrol dolgozom, fotokat szerkesztek, de mar 1997-ben is ezt csinaltam.

2023. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most én ide leírhatom, hogy építészmérnök vagyok és home officeból bedolgozok napi pár órát, de te ezzel nem leszel előrébb. Gondolom nem fogod elvégezni a 5 éves műszaki egyetemet.


A jól fizető home office munkák nagyrésze ilyen, tanulni kellett hozzá, nem keveset, ami később hozza meg a gyümölcsét.

2023. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4# Diplomás logisztikát végeztél,ha megkérdezhetem?
2023. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pszichológiát :D De nyelvekben jó voltam, egyetem alatt multiknál diákmunkáztam, így amikor eldőlt, hogy mégsem lesz belőlem pszichológus, jelentkeztem minden junior pozícióra, amire papíron megfeleltem, és ez maradt. Megszerettem időközben, szóval örülök neki, hogy így alakult :)
2023. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szociális gondozó és ápoló a szakmám, illetve eladó
2023. szept. 12. 11:33
 10/13 anonim válasza:
100%
Kerdezo, ez a ket szakma pont olyan, hogy nem fogod tudni otthonrol vegezni.
2023. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!