Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék még pénzt keresni?

Hogyan tudnék még pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Jelenleg iskolázok, és dolgozok 16 évesen. Az iskolában az ösztöndíjjam 43 ezer környéke mert tavaly 4,3 volt az átlagom viszont ez így nem túl sok. Közben elkezdtem egy pennyben dolgozni ami jó is de eléggé besz@pt@m mert csak akkor dolgozom mikor nekik szükségük van rám így hetekig nem dolgozom és keveset fizetnek. Ráadásul nem írhatok alá más szerződést 6 hónapig. Nekem több kéne, mert szegény a családom így amit megkeresek csak annyit tudok magamra, kajára a suliban, ruhára stb re fordítani. Ráadásul gyűjtenem is kell mert amint 18 leszek költözök, szüleim kiraknak. Így hát olyan munkát szeretnék amit tudok így végezni. Pest megyében. Akár otthonról.

2023. szept. 30. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Lesz ez még így se!
2023. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
A szüleid szégyelljék magukat. Amiért kiraknak majd. Próbáld meg a gyorséttermeket. Ott diákként elég jól lehet keresni állítólag. És oda mindig keresnek embert.
2023. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

2# azért te itt ne oszd az észt. Nem minden szülő áll úgy, hogy el tudja tartani a nagykorú gyerekét, és nem is köteles.

Azok a szülők sokkal rosszabbak akik eltűrik az otthon tespedő felnőtt gyerekeiket, sőt mi tőbb életképtelen óriáscsecsemőt nevelnek belőle, amire aztán azt mondja a fiatal, minek dolgozzon ha a szülei eltartják, majd amikor már kezdik unni a szülők hogy ez még mindig nem csinál semmit pedig 25 éves, akkor hirtelen kiakadnak a szülők, hogy ez még mindig itt van a nyakukon, , kiteszik utcára, szegény gyerek meg egy frusztrált életképtelen zárkózott lesz, aki ha akarná se tudná már fenntartani magát, mert nem kényszerítették rá, meg nem készítették fel az életre, a munka világára.

2023. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

18 évesen azonnal szerelj fel a rendőrséghez, vagy a sereghez!


Lakás, tanulási lehetőség, jó indulási alap, hidd el!


SOK SIKERT!


Addig: gyorskajálda, szórólapozás ingatlanosoknak,

2023. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem értem, miért nem írhatsz alá más szerződést? Diákmelós vagy nem? Oda mész dolgozni ahová akarsz és annyit amennyit te akarsz, és akkor lépsz ki, amikor akarsz. Ezt nem tilthatja törvény, és a munkaadó sem.
2023. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
5. Barátnőm egyetem mellett diákmelózott, és a fő meló mellett nekik is tilos volt a 2. melóhely.
2023. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Ne írj alá kizárólagos szerződéseket.

Én 3 szövetkezethez voltam beregisztrálva.

Volt olyan nyár amikor csak csak beugrós voltam, 1 max 2 hétig de annyi volt belőle, hogy egész nyarat lefedte volna ha nem megyek közben nyaralni is.

Vagy egy tucat helyen megfordultam, árupakoláshoz nem kérnek túl sok mindent csak legyél jó erőben.

2023. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, szerződést nem írhatok alá. Illetve 16 éves lány vagyok, 19 éves koromig tanulok. Utána egyetem. Mióta betöltöttem a 16 ot azóta dolgozom, így nem nem anyámékat húzom vissza. Nem tudok más szerződést aláírni ezért nem tudok gyorsétterem stb ezért kérdeztem van e olyan munka, amihez nem kell munkáltatóval szerződést kötni, és nem fekete munka.
2023. okt. 1. 02:36
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

"Nem minden szülő áll úgy, hogy el tudja tartani a nagykorú gyerekét, és nem is köteles."


A gyerek dolgozna. Ergo nem kell eltartani mert lenne saját keresete. Családapa vagyok. De az ilyen ember nem szülő aki a 18 éves gyerekét az utcára teszi. Nálunk sincs kolbászból a kerítés. 18. életévük után mondtam hogy nyáron diakmunkázni kell. Hogy megtanulják,hogy mi az a munka. De SOHA nem tudnám kirakni a gyermekeim otthonról. Éppen ellenkezőleg. Az otthon az a hely ahová mindig jöhetnek.

2023. okt. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

9# valamit rosszul csinálsz. Az enyémek már mennének. Nem azért mert nem szeretnek itt, hanem mert önállóságra neveltem őket.

Az a gyerek aki nem menne magától, azt elkényeztették, kiszolgálták, anyuci apuci mindent megtesznek helyette. A jobb munka reményében menni kell.

Az enyémek főznek, mosni is tudnak. Ezeket nem kell kitenni, maguktól is kiváncsiak a világra, a lehetőségekre.

2023. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!