Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Brukoló vagy a kőműves a...

Brukoló vagy a kőműves a hiányszakma?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Brukolóból nagyon kevés van.
2023. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Burkoló* bocsi elgépeltem.
2023. okt. 1. 11:58
 3/13 anonim válasza:
45%
Burműves
2023. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Burkoló segédmunkás itt elérhető, főnök jelentkezz priviben.
2023. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
Jo köművest alig találnak a cégek, épìtőiparban dolgozom latom. Budapesti csoportokban napi 30ert is találni hirdetéseket alkalmazottként. Én burkoló helyett ezt választanám. Persze akkor lehet vele tényleg komolyan szakítani ha pár év után elkezd az ember magán munkákat vallalni, netán teljesen saját lábra állni. Ott már jó kis összegeket lehet fogni egy munkán. Sztem jobbak a lehetőségek vele mint a diplomák 70 százalékával mondjuk. Ide jutott a szakember hiány.
2023. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
96%

5.

Kamuzol, kőműves voltam nem jöttek magánmelók !

2023. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Lehet hogy a burkoló lobbi próbál embereket a kőműveskedés felé terelni. Sose lehet tudni.
2023. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Mind a brukoló és a kőműves olyan szakmák, amelyek lehetnek hiányszakmák bizonyos régiókban vagy időszakokban, mivel mindkét szakma fontos a házépítési és felújítási projektek során.


A brukolók a falak és padlók bevonásával foglalkoznak, míg a kőművesek a kő- vagy téglából készült falak építését és felújítását végzik. Mindkét szakma fontos a különböző típusú építkezések során.


A pontos helyzet attól függ, hogy hol tartózkodsz, és milyen a helyi építőipari piac. Általában elmondható, hogy jó szakemberekre mindig szükség van ezekben a területeken. Érdemes lehet körültekintően tanulmányozni a helyi munkaerőpiacot és megkérdezni a helyi szakembereket vagy vállalatokat a jelenlegi helyzetről.

2023. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki az ötös válaszomat lepontozta, annak elarulom, hogy épìtésvezetőként dolgozom és sztem elég jól rálátok arra, hogy mekkora szakember hiány van :) mondom ezt szintén diplomás mérnökként , hogy még belőlünk is lassan túlképzés van, a mérnöki béreken látszik is ez, nagy a verseny a melokert , sok a jelentkező, törik lefele a béreket. Azon szakok esetében ahol több ezer ember végez évente ott meg nem kell rajta csodálkozni, hogy egy komuves joval jobban keres náluk. Gondolom ezért is jött a lepontozas . Pedig jopar épìtőipari céget ismerek, egy jó köművesnek , ácsnak, villlanyszerelőnek sztem többsége jobb bért ajanlana mint egy irodai munkaerőnek.
2023. okt. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiányszakma egyik sem, csak kevés közülük a valóban jó szakember.
2023. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!