Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a viselkedés ami számoto...

Mi az a viselkedés ami számotokra taszító egy állásinterjún? Akár telefonon keresztül. Amire azt mondanátok, hogy inkább nem dolgoznátok az adott cégnél?

Figyelt kérdés
Pl nem rugalmasak egyáltalán az állásinterjú időpontja tekintetében, flegma fej vágás stb stb
2023. okt. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en kinevettem a hr-est amikor beprobälozott egy nevetseges összeggel, hogy annyiert nem vagyok hajlando vältani, mondjuk azota sem talältak oda ällando szemelyzetet...
2023. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baluba ***** válasza:
100%
Ha nem kezelnek partnerként már az intejú során is, akkor várhatóan nem fognak felvétel esetében sem, szóval nekem ez egy fontos pont.
2023. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Tudok mondani párat sajnos.


1. Hotelipar, menedzser szintű pozíció

Behívtak az interjúra, fel is vettek, majd a munkakezdés előtt 2 nappal átküldték az adatfelvételi lapot és szerződést, amiben nem a menedzser pozíció volt. Mint kiderült egy régebbi embert léptettek inkább elő, és az ő helyére raknának be. Na mondom nem....


2. IT cég, projektvezetői állás

Levelezős elkezdtem egy új egyetemet, a péntek-szombat nekem mindig foglalt. Ez benne van az önéletrajzomban, leírtam az e-mailben, telefonon is beszéltünk róla. Az interjún viszont tette a hülyét a HR-es kiscsaj - hang alapján vele beszéltem telefonon is, de a név alapján egyértelmű, hogy a levelezés vele folyt - az igazgató előtt, hogy ő erről nem tudott semmit, így nem kellett volna bejönni.


Egy kis extra ide: Ott helyben megmutattam az igazgatónak a korábbi levelezésünket és az elküldött önéletrajzomat.

Az igazgató vagy 8x elnézést kért, meg ki is akarta fizetni zsebből az útiköltségemet. Valóban rendes ember, szívesen dolgoznék nála, azóta keresett más pozícióval, csak pont másik országban dolgoztam.

A HR-es picát még azon a héten kirúgták.


3. Szintén hotelipar, picit bonyolultabb.

Quality manager pozícióra jelentkeztem (közvetlenül igazgatóval dolgozik, gyakorlatilag majdnem egyenrangú vele), Front Office Manager pozícióra töltették ki velem a tesztet (több, mint 5 év FOM tapasztalatom van, méghozzá jó helyekről, ezért is akartam fentebb lépni), Front Office Supervisor pozícióra hívtak interjúzni, és sima Recepciós pozíciót ajánlották meg.

Közöltem hogy vele, hogy hova dugja az ajánlatát...

2023. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Stresszinterjú amikor direkt arra játszanak, hogy felhúzzanak.
2023. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. nov. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!