Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedülállóként mennyiből jön...

Egyedülállóként mennyiből jön ki nektek a kaja? A rezsi? Mennyi pénzből tudtok megélni? Félre tudtok tenni?

Figyelt kérdés
Tudom a rezsi is mindenkinél más.Meg az se mindegy ki mennyit eszik.

2023. okt. 30. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
60-70e-ből kijön. Nincs rendelés, magamra főzök.
2023. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

A rezsi alatt mit értesz?


Fűtés, víz, villany csak?


Vagy van közös költség, kgfb, üzemanyag, net / kábeltévészámla stb is?



Én magamból kiindulva ha akarom kijön egy 50 esből is, de ha eleresztem magam akkor nem áll meg 150-nél se...


Az átlag 300 ezres fizetésből, meg csak akkor tudok félrerakni ha muszáj, mert egyébként mindíg van helye a pénznek, hiszen az eddig elért javak folyamatos "törődést" igényelnek akár egy cipőről, akár egy autóról, akár egy lakásról van szó...

2023. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rezsit igen mindent közös költséget is!
2023. okt. 30. 16:31
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért kérdem mert vettem egy 1,5 lakást és kíváncsi vagyok 250 ezer keresetből hogy jövök majd ki! Előnyöm hogy saját lakás nem kell hitelt, albérletet fizetnem ami felénk 60-80 ezer alapból! Van közös költség ugye mert társas ház! Fűtés húzósabb lesz mert sarkon földszinten vagyok!

És kíváncsi vagyok általánosságba ki hogy jön ki egyedülállóként!

2023. okt. 30. 16:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

250 ezerből egyedül simán kijössz, mondjuk egy év után már vehetsz egy 300-500 ezres kocsit is.


Ha odafigyelsz az árakra egy kicsit olyan havi szinten 60-80 ezret félre tudsz tenni.


Persze csak akkor, ha nem energiaitalokon élsz, nem dohányzol, és nem rúgsz be havi két háromszor, meg nem kell félévente másik 30 ezres előfizetés a legújabb ájfosra..

Nameg persze nem kell gyerektartást stb-t fizetned...

2023. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kell leginkább számolnod, hogy tönkremegy egy csapod aztán 25-30 ezer, ha nem magadnak csinálod meg hanem még szakit is kell hívni akkor a triplája! Egy Wc dugulás, ha duguláselhárítót kell kihívjál kb ugyanennyi...


Ezekre kell egy tartalékot képezzél, és a havi fizudból az első amit félre kéne tenni. Utólag sose lehet spórolni!


Előző voltam.

2023. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek tartás! Cigi van ami élvezeti cikk de ha akarom lerakom azt is!

Mert most nagy motiváció hogy saját életet élhetek!

Kocsim jogsim nincs! Megyei bérlettel járok ami olcsó utazásilag 10 ezer de azt külön álja a cég! Szóval nem kiadás! Amire költenem kelessz a rezsi+közös költség meg a kaja amit megeszek!

2023. okt. 30. 17:00
 8/11 A kérdező kommentje:
6# Azért írtam hogy remélem félre is tudok tenni valamennyit a váratlan kiadásokra! De szüleim is segítenek bármikor ha úgy van! Csak már nem akarom őket terhelni ha nem muszáj ha külön vagyok! Bár más szülő, nagyszülő támogatja még a gyerekét akármennyivel de az más tészta! Ha nem muszáj nem kérnék segítséget!
2023. okt. 30. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kajára 160 at költök.

Sokat mozgok, sokat eszem, rendelni csak ritkán szoktam.

Lakás 180 ezer.

Diákhitel 93.

Rezsi egyebek 50.

2023. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9# Jó sok! Majdcsak fél millió!

Mondjuk nekem nincs diák hitel, lakás bérlet

2023. okt. 30. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!