Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Forever-hez hány éves kortól...

Forever-hez hány éves kortól lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 20:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy 18 felett.
2023. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
NE akarj MLM-EZNI!!
2023. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
19%

Kettes, inkább fizetsz neki havonta akár hétszámjegyű életjáradékot, utaztatod egész életében, s finanszírozod a százmillás luxusautóit?


Vagy hagyod, hogy kibontakoztassa a képességeit, s megkeresse magának, munkahelyek százait teremtve/fenntartva?


Kérdező, egyébként igen, a 18. születésnapod az az első nap, amikor megejtheted a regisztrációdat a cégnél.

2023. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam 21-től lehet.. Akkor hajrá!
2023. nov. 2. 23:24
 5/42 anonim ***** válasza:
85%

#3 Jaj, de ócska duma! Dolgoztam MLM cégnek (szerencsére csak alkalmazottként), pontosan tudom, hogy mennek a dolgok. Van egy maroknyi elit, akik a barátaikat pénzre cserélték és akikkel reklámozzák az egész hálózatot, és van a maradék bepalizott 99%, akik soha nem fognak belőle érdemi pénzt látni, de elhitetik velük, hogy ez az évszázad lehetősége és csak vetetik velük a termék(ek)et.


MLM-ben kétféle ember tud meggazdagodni:

1. Aki elindítja a hálózatot

2. Aki a legelején, a hálózat tetejére csatlakozik és gátlástalanul nyomul.


Ahol dolgoztam, volt kb 10 hálózati tag, akikkel futtatták az egészet. Egytől egyig mind arrogáns, pofátlan bunkók voltak. Lehet, hogy milliókat szedtek össze, lehet, hogy fölösleges luxusban éltek, de nem irígyeltem őket, mert a stílusuk miatt egy normális barátjuk sem volt.

2023. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%

@5


"pontosan tudom, hogy mennek a dolgok"


Hát, akkor valamit nagyon rosszul tudsz. Csicska helyett lehettél volna te is az az elit.


Mindenki maga választja, hogy az elithez akar-e tartozni vagy a csicskamunkát végzi. Előbbihez szorgalom és teljesítmény kell, utóbbit pedig az választja, aki teljesítmény nélkül, órabérben akar ellébecolni egy irodában.


Az elit is pontosan nulláról kezdte, csak kőkeményen dolgozott, az elején akár napi 12-14 órát is, mert céljai voltak. Veled ellentétben.


"akik a barátaikat pénzre cserélték"


Tévedsz, ők nem cserélték a barátaikat, hanem megmutatták nekik, hogy szorgalommal és kőkemény munkával hogyan tudnak annyi pénzt keresni, amennyit valójában el sem tudnak képzelni, s hogyan tudnak sokkal-sokkal több szabadidőre szert tenni, amit a családjukkal tudnak eltölteni, idővel akár korán visszavonulni az aktív munkásélettől.


"és van a maradék bepalizott 99%"


Ez csak a saját magad által "bepalizott" fejedben létezik. Ha te egy korrekt MLM-cégnél dolgoztál volna, pontosan tudnád, hogy a 90% sohasem azért csatlakozott, mert pénzt akart látni az üzletből, hanem azért, mert szüksége volt arra a prémium termékre, amit --- konkurencia hiányában --- csak ott kap meg. A maradék 10% pedig saját magát skálázta be a hálózat különböző szintjeire, munkájának minőségétől és mennyiségétől függően.


"MLM-ben kétféle ember tud meggazdagodni"


Tévedsz. Ugyanis csak egyféle. Az, aki szorgalmas, szívesen segít másoknak, s képes keményen megdolgozni a céljaiért.


"1. Aki elindítja a hálózatot

2. Aki a legelején, a hálózat tetejére csatlakozik és gátlástalanul nyomul."


Számos, számtalan példa igazolja ezen aljas állítás hamisságát. Olyan ez, mintha azt állítanád teljes határozottsággal, hogy az olimpiai aranyat kétféle ember tudja hazavinni, az egyik, aki alapítja, szervezi a játékokat, a másik pedig, aki ott van a megnyitón vagy sokkal előtte.


"a hálózat tetejére csatlakozik"


A hálózat tetejére nem lehet csatlakozni.


Mindenki nulláról kezdi, "az alján", úgy, hogy nulla pontja, nulla üzlettársa és nulla forgalma van. Úgy kerül a hálózat tetejére, hogy szorgalmasan és keményen megdolgozik érte, napról napra, éveken át. Bárki oda kerülhet, akik megdolgozik érte. A teljesítményt számítógép számolja, kizárólag az számít, hogy ki mennyit tesz le az asztalra forgalom formájában.


"Egytől egyig mind arrogáns, pofátlan bunkók voltak."


Ezt kizárhatjuk. Ilyen emberek soha nem tudnak egy MLM-ben az "elit"-be kerülni. Ezek a tulajdonságok ugyanis kizárják azt. Az meg, hogy te az irigységed és gyűlöleted okán milyennek láttad őket, a te lelkiismereted...


"a stílusuk miatt egy normális barátjuk sem volt"


Akkor üzletük sem volt. Ha mégis, s "milliókat szedtek össze, lehet, hogy fölösleges luxusban éltek", akkor viszont tele voltak barátokkal is. Merthogy a kettő nem választható külön.

2023. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
79%

"Csicska helyett lehettél volna te is az az elit"

Kösz, de jól megvagyok, szoftvert fejlesztek egy német cégnek, Euróért. És kösz, de én nem tudok és nem is akarok mások agymosásával foglalkozni. Nem akarok olyan áron meggazdagodni, hogy az összes barátomat elveszítsem és zombikkal vegyem magam körül.


"Az elit is pontosan nulláról kezdte, csak kőkeményen dolgozott"

Dologzott, igen. Azon, hogy minél több embert verbuváljon be és beszéljen rá, hogy csatlakozzon, akár akarta, akár nem.


"azért, mert szüksége volt arra a prémium termékre, amit --- konkurencia hiányában --- csak ott kap meg"

Röhög a vakbelem! A "prémium termék" pontosan ugyanazokból az összetevőkből állt, mint más hasonló termék, csupán körítettek hozzá egy szép mesét és a valós ár tízszereséért árulták.


"Akkor üzletük sem volt. Ha mégis, s "milliókat szedtek össze, lehet, hogy fölösleges luxusban éltek", akkor viszont tele voltak barátokkal is."

Aha, persze. Az üzlettárs és a barát nagyon nem ugyanaz. Azok a "barátok", akik ezeknek voltak bizony nyomban eltűntek volna a vagyon nélkül.

Én VALÓDI barátokról beszélek, nem érdekbarátokról. Pénzzel és luxussal csak az uttóbit lehet szerezni.


Az MLM alapkoncepciója, hogy használd a terméket és ha tetszik, akkor ajánld másnak is és a remlámcég helyett te kapod meg érte a pénzt. Ezzel egyet tudnék érteni. Csakhogy az egész MLM bizniszből SZEKTÁT csináltak. Akik az elitben vannak, azok nem szorgalmasak, hanem MEGSZÁLLOTTAK. Nincs semmi más értékük, csak nagyon határozottak és jó a rábeszélő készségük.


De persze, tudjuk. 30 éve az MLM a jövő. 30 éve mondogatják, hogy a hagyományos értékesítést ki fogja szorítani az MLM. Érdekes módon valahogy csak nem akar megtörténni. Miért? Mert ez a fanatikus szekta, ami ma az összes MLM hálózatra jellemző egyszerűen csak néhány embernek kedvez, akik semmi máshoz nem értenek, csak ehhez. Nos, én nem szeretnék ilyen sekélyes lenni.

2023. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
24%

"A "prémium termék" pontosan ugyanazokból az összetevőkből állt, mint más hasonló termék, csupán körítettek hozzá egy szép mesét és a valós ár tízszereséért árulták."


Tehát, ha jól értem, akkor szerinted a Lamborghini nem prémium termék, hisz éppolyan összetevőkből készül, mint minden más autó. A funkciója is ugyanaz.


Az MLM alapkoncepciója máig sem változott. Elégedett vásárlóként jutalékot kapsz a továbbajánlásért. Az MLM egy szabad üzlet. Ám, te korlátok közé zárnád. Téged zavar az, ha emberek szorgalmasan dolgoznak, s több embernek ajánlják a terméket és az üzleti lehetőséget, mint amennyit te engedélyeztél nekik.


A hiba nem az ő készülékükben van, hanem a tiedben.


Szánnivaló a gondolkodásod egy szabad üzletről, s a benne szereplő szabad emberekről.


S igen, neked is szükséged lenne egy kis agymosásra, mert túlságosan szennyezettek a gondolataid. Csőlátással, demagógiával és rosszindulattal.

2023. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%

A Lamborghini egy luxus sportkocsi. Mocskosul sokba kerül és leginkább villogni veszi, aki veszi.

Nem teljesen jó analógia, mert bár az MLM termék sem ér annyit, amennyiért árulják, azzal villogni nem tudsz, ellenben fanatikusként elhiszed róla, hogy csodaszer és mindenáron rá akarod dumálni másra is.


Ki akarja itt korlátok közé szorítani az MLM-et? Aki akarja, csinálja. De attól még 100 emberből max egy szerez belőle számottevő jövedelmet. Az MLM-es elitnek nem üzleti érzéke van, hanem nagy pofája. Nem szorgalmasan dolgozik, hanem fanatikus, tenyérbemászó, akitől sokszor csak azért vesznek valamit, hogy végre leszáljon az emberről. Ha egy általános iskolás osztálytársad, akivel 20 éve nem beszéltél hirtelen felhív és ködösen fogalmaz, az tuti MLM lesz. Magyarországon az MLM = mindenkinek mindenáron tukmálni a terméket és bizonygatni, hogy milyen jó üzlet az egész. Ja, de persze ennyi meg ennyi pénzzel be kell szállni, aztán a nagy többségnek ennyi is marad, sose keres belőle pénzt.


Hidd el, elég MLM-es előadást láttam a kulisszák mögül. Pontosan tudom, mi van a háttérben. Azt is, hogy a hálózat alapítója (aki a legnagyobb profitot teszi zsebre) milyen véleménnyel van a sok fanatikusról, akikből él...

2023. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
76%

8. Ha lenne autós mlm, akkor ti egy Daciát is Lamborghini áron árulnátok.


Amúgy nem kell itt személyeskedni, meg magas lóról beszélni, inkább nézz magadba. Amit idehánytál ma az még jobban erősíti az mlm rossz hírét, akárhogyan erőlködsz ellene.

2023. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!