Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki átlagember kimegy pl....

Aki átlagember kimegy pl. Londonba dolgozni, kinnmarad örökre élve mint Marci Hevesen, vagy amint összejön luxusra, autóra, lakásra vissza szokás jönni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagember kint ugyanolyan alsóosztálybeli csóró marad, mint itthon.
2023. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria jobb, igen. A határ menti településeken kijárnak dolgozni, kinti béreken élnek, kint járnak a gyerekek iskolába, kint járnak orvoshoz stb. A rezsi meg itteni árakon van. Bár lassan abban sem vagyok biztos, hogy nálunk olcsóbb a rezsi.
2023. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Az atlag proli aki kimegy az ott is proli marad... Luxust soha eleteben nem lat
2023. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

Egy átlagember nem fog Londonban sem úgy élni mint Marci Hevesen...


Az átlagon felüli, bölcs ember pedig élből ki sem megy, hanem olcsó országból dolgozik remote amerikai vagy angol cégnél.

2023. nov. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az átlagon felüli, bölcs ember pedig élből ki sem megy, hanem olcsó országból dolgozik remote amerikai vagy angol cégnél."


Tehát csak az lehet átlagon felüli bölcs ember, aki olyan területen dolgozik, ahol erre lehetőség van. A szokásos gyakoris IT bohóc mai f@szságait hallottuk...

2023. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés az "álmodik a nyomor" tipikus esete...?
2023. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát de minek ingázni, ha még Mosonmagyaróvárról Bécsbe is 5200 a vonatjegy.


Az a magyarok kevesebb mint 1%-a aki csak távmunkában dolgozik angol vagy amerikai cégnek. Fél Afrika meg Ázsia virtuális asszisztens akar lenni és egyre jobban tömve van ilyen néhány dollárért dolgozó bölcsekkel a Fiverr meg az Upwork.


Akár középosztálybeli orvos, mérnök, informatikus, tanár vagy laboratóriumi zseni, szinte mindig helyhez kötött a munka. Az értelmiségiek kinn szoktak maradni vagy haza szoktak jönni?

2023. nov. 5. 10:25
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

"Az értelmiségiek kinn szoktak maradni vagy haza szoktak jönni?"


Ez életkörülmény és munka függő. Ismerek olyan orvost aki letelepedett Svájcban, ott alapított családot és ott maradt és ismerek olyan informatikust aki 100% home officeból dolgozik nyugati cégnek és ő inkább Magyarországon vásárolt medencés, szaunás, mozitermes stb... luxusingatlant és jóval jobb körülmények között él mint ha az adott célországban letelepedett volna.

2023. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem Londonba mentem, de 11 éve még nem jöttem vissza.
2023. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért az is extrém ritka, hogy valaki home office-ból dolgozik Magyarországról amerikai cégnek amerikai fizetésért. Én őszintén ilyet még nem is láttam, pedig most dolgozom a 3. amerikai multi cégnél. Igen szeretik a magyarokat, mert mi sokkal olcsóbban vállaljuk a munkát, mint a helyiek. Azért az IT-s sem olyan ritka madár, ha amerikai bért akar fizetni, akkor talál amerikai embert rá.
2023. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!