Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki átlagember kimegy pl....

Aki átlagember kimegy pl. Londonba dolgozni, kinnmarad örökre élve mint Marci Hevesen, vagy amint összejön luxusra, autóra, lakásra vissza szokás jönni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 16:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
És miért az európai árszínvonalú magyarokat szeretik és nem afrikai, pakisztáni, indiai, filippínó, stb. egyetemeken hirdetik hogy friss diplomás informatikusokat keresnek távmunkára?
2023. nov. 15. 18:23
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
20 te akkor nagyon szar helyen vagy vagy nagyon junior vagy meg. En 4 evet dolgoztam multis cegeknek, kozvetlen munkatarsaim kozul 5on mentek el full remote amcsi cegekhez.... Nekem ez adta meg a loketet hogy elkezdjek keresgelni, es kaptam is. Es a legdurvanb hogy van 20 magyar a cegnel akikbol 10 budapesten el...
2023. nov. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!