Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Starbucks-ban lehet diákmunk...

A Starbucks-ban lehet diákmunkát végezni 18 alatt is?

Figyelt kérdés
Eddig nem láttam sehol hogy a Starbucksba felvesznek 16 felett diákokat.

2023. nov. 4. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, mert kasszát nem kezelhetsz 18 alatt, a Starbucksban meg nincs külön olyan, hogy valaki “pultos” vagy “kasszás”, hanem mindenkinek tudnia kell mindent csinálni. Amikor Starbucksban dolgoztam, nálunk volt olyan, hogy ketten voltunk csak egy műszakban, eléggé akadályozta volna a haladást, ha csak az egyikünk tudott volna a kasszában állni.
nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahogy az előző is elmondta, nem lehet, a kasszát nem kezelheted 18 év alatt, és mindent kell tudnod csinálni. Nincs is diákmunka 18 év alatt a Starbucksban, felmész a weboldalra, ott kiírták
febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!