Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Jelenleg informatikát tanulok technikumban, de egyszerűen próbálkozom megszeretni de nem megy, ki nem állhatom. Inkább művész személyiség vagyok. (Nem az én döntésem volt ,hogy hova járják suliba.) Nem tudom, hogy mit tanuljak, hogyha esetleg lelépek ebből az iskolából. Egy rám erőltett döntés miatt, nem akarok kevés fizut a jövőben. Mit tanulhatnák? Kérlek segítsetek.

nov. 15. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Rajzolj furry poreszt p*treonon az jól fizet...
nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Menj dolgozni
nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Vegyel jo sok vazelint meg kezdj el neha neha kicsi gcit nyelni mert muveszkent az eleted irto szopas lesz :)
nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerered az informatikát akkor teljesen felesleges erőltetni (főleg úgy ha anyádék hatására tanulod) mert ott folyamatosan fejlődni kell és azok érik el a hőn áhított több milliós fizetést (ami miatt sok szerencsétlent beleerőltetnek a primitív szülei, mert azt hiszik mindenkiből milliomos lesz) akik egyrészt tehetségesek, másrészt élvezik amit csinálnak harmadrészt folyamatosan fejlesztik magukat / hobbiból is ezzel foglalkoznak.
nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
nezhetsz kreativ szakmät (szakäcs, cukräsz) ha vegeztel a sulival. pl a vendeglätäs ilyen, csak ott is annyit fogsz dolgozni, hogy nem lesz idöd elkölteni...
nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarsz keveset keresni, akkor maradj ITban, fejlodj kicsit aztan keress egy home odfice munkat egyik multinal ahol viszonylag keves munkat kell naponta elvegezni. Ha 2-3 orat dolgozol, akkor marad csomo idod a muveszetre. Barmi ami muveszi vonal kb ehhalal szintu fizetest jelent. En se szeretek ITs lenni, de konnyebben ennyi pénzt nincs mivel keresni.
nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj UX et, photoshoppot, grafikát, 3d modellezést vagy hasonlót.
nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet mindenki sikeres.
nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogyha egy munkahelyen csak 2-3 óra kemény munka van 6-os?
nov. 16. 09:19
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Te sehonnan mert a budos eletbe nem jutsz el odaig
nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!