Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban mindegy a...

Önéletrajzban mindegy a betűtípus vagy vannak a munkaadók részéről preferáltabb típusok?

Figyelt kérdés

2023. nov. 17. 11:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egy halvány színátmenet elfér vagy az is túlzás?
2023. nov. 17. 13:19
 12/21 anonim ***** válasza:
Háttérben igen. A betűn nagyon nem.
2023. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Windings-et szeretik, az nagyon meggyőző....
2023. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egyszerű, letisztult, könnyen olvasható legyen. Nem kell színezni.

Arial, Times New Roman stb. az alapok teljesen jók.

2023. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ok, értettem, semmi színátmenet, fehér lap, és alap betűtípus fekete betűkkel. Köszi a segítséget.
2023. nov. 18. 08:13
 16/21 anonim ***** válasza:
Talpas betűket mindig elkerültem (Times New Roman-t). Inkább Arial vagy valami hasonló, amit jobban lehet olvasni, ezeket preferálom.
2023. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Fontot mindig design-hoz választunk.


A PDF valóban alap, illetve ahogy említette a korábbi válaszolók egyike, az viszi magával a betűtípust így nem lesz a másik oldalon megjelenítési gond.


De mindig az alap design-hoz válaszd! Van amihez megy a TNR, Arial, Helvetica, stb, de van amihez nem, és sokkal jobban megy például a Shonar Bangla, vagy a Constantia, vagy Bell MT.


Attól függ, mi illik bele az összképbe.

2023. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

én a comic sansot használom...

eddig nem volt gond

nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Alex Fly ***** válasza:
Hivatalos iratoknál a klasszikus megjelenés az elfogadott. A magam részéről én nagyon szeretem a gót betűket,de azért ilyen iratokat eszem ágában sem lenne azzal közzétenni -jelenleg az elfogadott az Arial és a Times New Roman; ezeket használva nem lehet ebből probléma. Mondjuk én inkább a Garamondot szeretem, de ez egyéni ízlés kérdése...
nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na felvettek kerdezo? Vagy kukaztak a cvd?
nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!