Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek máshová dolgozni...

Elmennétek máshová dolgozni csak azért mert sok rosszindulatú kollégátok van?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt nem tudom, hogy az én hátam mögött mit beszél az irodánk egy csoportja, de másokról képessk nagyon csúnyán beszélni indokolatlanul. Egy kolléganőm volt már, hogy elsírta magát annyira gusztustalanul válaszoltak neki amikor kérdezett valamit. A fizetés az átlagos, lehet találnék jobbat is, de nem sokkal ebben a munkakörben. Ti váltottak már azért mert rossz a hangulat a csapatban? Egész nap ezt hallgatni fárasztóbb mint a munka.

dec. 1. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, középkorú nők vagytok, nálatok az egymás mószerolása, kibeszélése a napi fő tevékenység, főleg irodában, ahol ráértek. Ez mindenhol ilyen lesz. Ez a fajtátok. Ha szebb vagy, mint ők, akkor szimpla irigység, ha csúnyább, meg leszólnak.
dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy, minden munkahelyemen voltak eddig gyökerek, ráadásul mérnök munkahelyekről beszélünk.
dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmentem az ilyen helyekről. Most 3,5 éve dolgozom egy olyan helyen, ahol ilyesmi nincs halistennek... És a munkatarsaim 95%-a nő. Én is nő vagyok.
dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, de azok akik rosszindulatúak inkább férfiak, úgyhogy ez nem igaz, hogy a nők csinálnák. Az viszont igaz, hogy idejükből futja ilyen beszólásokra meg mérgelődésre.
dec. 1. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ konkrétan kikkel és mi lenne a probléma. Ha a felsővezetés lenne negatív véleménnyel rólam, de nem mernék direktben kritizálni a munkámat és a csapatomat, akkor valószínű kivárnám, míg kirúgnak valami jó kis végkielégítássel. Ha szintén középvezetők, akkor simán beleállnék a dologba. Ha beosztottak, akkor pedig no comment, a sajátjaimat helyreteszem, ha kell, másoké meg kb. hidegen tud hagyni.
dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ találnék e közelebbi melóhelyet jobb pénzzel, vagy ugyanennyivel, de kevesebb munkaidővel!


Ha igen akkor nyilván váltanék! Szar helyet nem érdemes tartogatni és az indok mindegy, hogy miért szar!

dec. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!