Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok most azonnal?

Felmondanátok most azonnal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 2 éve vagyok egy bizonyos munkahelyen ahol folyamatosan hülyére vesznek. Megbeszélünk valamit és sosem az van.


Külföldön dolgozunk de kiküldetéssel, emiatt 2 évente megszűnik és újra indul a szerződés. Most jönne el az ideje ennek számomra. De közölték velem hogy vagy betanitok valakit a helyemre, az az nem megyek haza a megbeszélt időpontban. Vagy pedig hazamegyek, de akkor újra kiutazok és megint haza megyek aminek a költsége több mint az a 2 hét fizu amig betanitok valakit. Más esetben elveszítjük a pozíciót.


Van 12 ezer euró megtakarításom, közel 400 ezer forintom. Ha ezt az állást elveszítem pár hónapra hazamennék munkanélkülire és addig intéznék egy kinti albérletet és új állást merthogy a2es szinten beszelek németül, munkámhoz is kell. B1es szinten meg angolul.


Szerintetek felmondjak, vagy jöjjek vissza és majd időközben váltok? De még szabit nem lehet kivenni amikor akarok, hogy járkálok el ügyet intézni...



dec. 14. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

"Az a helyzet hogy már 2 éve vagyok egy bizonyos munkahelyen ahol folyamatosan hülyére vesznek. Megbeszélünk valamit és sosem az van."


Ilyen okádék helyen már rég fel kellett volna mondani, ez nem is kérdés.

dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha magabiztos vagy olyan téren, hogy találsz másik munkát és tényleg évek óta hülyének néznek akkor megertem ha felmondasz. A hülyének nézést en sem szeretem , pláne ha folyamatos. Azonban ha nem vagy benne biztos, hogy egyedül is megoldod akkor lehet hogy szükséged van rájuk még egy darabig. Mennyire keresett teruleten dolgozol? Mert mondjuk egy ügyes szaki kint is odamegy ahova akar. De ha valami egyszerűen betanithato sori melórol van szó akkor ott könnyen pótolható az ember . Mit melózol, mihez értesz? Nemetet addig is erősen fejleszd !!!
dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Adott témakörökben lehet kész párbeszédeket találni fent a neten németül, angolul. Alberlet keresés, munkahelyi szituációk stb. Ezekkel jól lejet fejlődni
dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Logisztikai területen dolgozok. Sap adminisztráció, csomagok előkészítése a szállításra.


Vannak német barátaim is idekinn. Akikkel angolul szoktam néha csevegni, máskor meg segitenek németet gyakorolni. Talán ők is segíthetnének. De olyan kifejezetten keresett szakmám nincs :/

dec. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!