Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó fizetésed ?...

Mennyi a nettó fizetésed ? Milyen munkakörben dolgozol ?

Figyelt kérdés
Szereted? Kellett hozzá végzettség?
dec. 15. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
24%
11 vagyok, én hú de jól se keresek mégis le vagyok pontozva 😂😂
dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
14%
valami barom azt gondolja, ha lepontozgat, akkor jobb lesz a péntek estéje :D több öröme se legyen...
dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
64%

17-es.


Nem kell káromkodni, ha nem szeretnéd bizonyítani akkor ne tedd, még végén felmegy vérnyomásod. Nem kell idegeskedni, ezek csak kérdések, amikre vagy értelmest vállaszt adsz, persze ha tudsz. Ha nem megy az értelmiség keretein belül maradni, akkor ne erőltessed! 😅

dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
29%
én értelmest választ adtam. csak nem szeretem, amikor más jobban tudja helyettem és okoskodik.
dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
40%
Sajnálom, ha valakit megbántottam azzal, hogy többet keresek nála.
dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem bántott meg senkit, csak itt hamarabb elszabadulnak egyeseknél ez indulatok, ha a fizetésekről esik szó. Havonta 3-4 alkalommal valaki kiír egy ilyen kérdést, és amikor valaki leírja hogy 1-2 milliókat keres, akkor már egymásnak esnek az emberek. Én ilyenkor már csak egy jót nevettek ezeken a szánalmas hülyéken.

Viccnek tartom, hogy itt pár embernél mekkora felháborodást vált ki, ez a témakör.

dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom amúgy sokan miért akadnak ki ezen, hogy milliók,meg hitetlenkednek..

Én a 11 vagyok, kapásból hirtelen 4 db milliót vagy többet kereső ismim van, aki hirtelen eszembe jutott.


1. Barátnőm férje, full stack fejlesztő

2. Másik barátnőm férje, vezető a tűzoltóságnál, mellette tűzvédelmi előadó

3.A főnököm, logistic branch manager

4. Tesóm férje, egy svájci cégnél IT-s, innen itthonról

5.Tesóm stratégiai beszerző, ő is közelíti a misit..


És tök átlagos emberekről beszélünk, nem Budán lakok valami elit negyedben.

dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
25%
1,6 millió Ft nettó, szoftverfejlesztő. Nem volt kötelező a diploma ide, de egyébként egyetemen végeztem.
dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
85%

1.1M nettó, nagyonsenior szoftverfejlesztő, Budapest.

Tudom, lehetne több is...

dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
31%

Hagyjuk már a nettózást, ebből is látszik, hogy pénzügyileg analfabéta írta ki a kérdést. Nettó fizetéseket nem lehet összehasonlítani, mivel nagyon nem mindegy, hogy valakinek van 3 vagy több gyereke, vagy egy sem.

Egyéb jogcímekért is járhat adókedvezmény.

Budapesten több éves tapasztalattal, diplomával egy bruttó 1 milliós fizetés egyáltalán nem ritka. Viszont egy gyermektelen, egészséges 30,40-es embernek ennek kb a 40 %-át le is vonják adóban.

dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!