Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó fizetésed ?...

Mennyi a nettó fizetésed ? Milyen munkakörben dolgozol ?

Figyelt kérdés
Szereted? Kellett hozzá végzettség?
dec. 15. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
66%
Nem azert vagy proli mert keveset keresel, hanem mrt azt hiszed hogy mas nem kereshet nalad tobbet. Valamiert szeretik a pronyok azt hinni hogy ok a vilag kozpontjaban allnak
dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
38%
#40: ki írt ilyet ebben a kérdésben? Senki, mégis megy a lepontozás, meg a nagyképűzés. Nekem úgy tűnik, hogy a saját önbecsülési problémáitokat vetítitek ki, és amikor mi annyit írunk, hogy "1 millió nettó, programozó" ti valamiért azt látjátok, hogy "szerencsétlen csóró vagy, sokkal többet érek nálad". De ezzel nem nekünk van dolgunk, hanem nektek...
dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
39%
Átlag mentalitás az, hogy aki kevesebbet keres az csóró proli, aki többet az biztos hazudik.
dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
26%

#43


Pontosan. Ugyanezt tapasztaltam én is.

Bár nekem nem az a fontos, hogy mennyit keresek, hanem az, hogy mennyit tudok havonta félretenni.

Amikor leírtam, hogy X eurót tudok havonta félretenni akkor két féle válasz volt:

- Hazudsz ennyit lehetetlen félretenni, kitalálod az egészet, csak otthon a borsodi paneledből kreálod a kamu sztorijaiadat te csóró nyomorék!

- Te lúzer béna senki vagy. Bezzeg ha tanultál volna és fejlesztetted volna magad akkor most te is egy olyan okos zseni lennél mint én, de ilyen nyomorékként d*gölj is csak meg


Kb ez a két opció van.

dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
33%
385.000... 😒 Kis IT cég, webfejlesztő. De keresem is az új helyem, mert ez nyilván semmire nem elég. Csak sajnos specifikusabb a tapasztalatom, de remélem hamarosan rám mosolyoghat a szerencse... ❤️
dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
0%
42# De őszintén kérdezem, hogyha a te önbecsülésed rendben van, akkor miért érdekel ki hogyan értékeli a válaszod egy anonim oldalon? Most pl. nem túl szimpatikus módon bekategorizáltál, holott pont leírtam, hogy engem abszolút nem zavar, ha te vagy más többet keres nálam. Ahogy az sem érdekel, hogy milyen értékelés áll a válaszom mellett.
dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg semmi azaz Nulla két hónapja (majd jövőre idén már lexrom)


Előtte BKV: Karbantartó Nettó 290 ezer + minimál juttatások (bérlet+szép kártya)

Még előtte üzletőrzés 23000ft / nap EFO-ként napi 15 óra...

Még előtte portáskodás "nyugis helyen" Nettó 1150 ft havi 330 óra...

dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos nem minden munkakör homeoffice végezhető csilliókért... De ti hozzátok a gyereket 10 ezer/óráért lovagolni én meg alkalmazott lovasoktatóként kapok 260at...és kint állok hóban-fagyban, 40 fokban. Rohadtul alul vagyok fizetve, de legalább azt csinálom amit szeretek és az életem. Olyan tájegységen lakom, ahol kkv szektor igazi fillérbacó, mert Pest környékén kereshetnék jóval többet is, de a párom meg minden ideköt.
dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
0%

"mert Pest környékén kereshetnék jóval többet is"


Azt csak hiszed...

Magasabbak a helyi adók, és be is szedik szorgosan, a bírságokat is!

dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
68%
Net. 1.2M, senior quality mérnök vagyok egy multninál.
dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!