Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kőműves vagy (vas)betonépítő...

Kőműves vagy (vas)betonépítő szakma jobb?

Figyelt kérdés

#szakma #kőműves #beton #Betonépítő #Szakmunká
dec. 24. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Kőműves. Mi számít neked jónak, jobbnak?
dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Jól ézzem magamat munka közben. Legyen jól megfizetve. Tudjak azonosulni a munkámal, stb.
dec. 24. 17:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy milyen munkával tudsz azonosulni?
dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik meló sem való fehér embernek.
dec. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan...

Más mondja meg neked, hogy te miben érzed jól magad?

Ez kb. olyan, mintha a szomszéd döntené el helyetted, hogy te a szilveszteri buliban jól fogod érezni magad, vagy sem. :D

dec. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Komuves. Igaz, hogy nyáron meleg van de legalább szabad levegőn van az ember. Egy gyárban sem sokkal jobb a minden fajta gázokat szívni egész nap... Egyebken Budapesten és nyugat mon ahol viszonylag sok epitkezes van elég szep komuves bérekrol hallani még alkalmazottként is. Épitoiparban dolgozom , az ország ezen részein 500 ezer alatt komuveskent nem is gondolkoznek.
dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem megy már olyan jól az építőipar itthon. Amúgy is kutya élet szakmunkásnak lenni, példaul megroppan a derekad aztán lehetsz, de úgy teszi mindenki tönkre az életét ahogy akarja.
dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
7: miért , az irodai munkának nincs egészségügyi hátránya? Dolgoztam mindegyikben. Az iroda inkább annyi, hogy kényelmesebb. De a sok ülés és monitor bámulas sem egészséges csak máshogyan káros. Vannak ott is gerinc, tartás, szem és egyéb gondok az egy helyben való uldogéléstol plusz krónikus betegségek is a mozgás szegény életmódtol. Persze a fizikai munka is ilyen , ott is kapnak pl: az izuletek . Egyebkent az elmúlt évtizedben sokat fejlődött az èpìtőipar. Nagyon sok kényelmi eszköz van màr ami könnyíti a munkát és kivált fizikai lépéseket. Egyebkent én ismertem szakikat akik rendben voltak idős korukig. Egy jó része sajnos inkább a töménytelen piálásba, bagozásba , netán egyebekbe rokkant bele. De hála isten a fiatalabbak között ez kezd kikopni.
dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 2021-ig dolgoztam itthon az épitőiparban, bejelenteni nem fognak, fizetett szabadnap és táppénz nincs, télen sok helyen leállnak (pláne mostanában amikor nem pörög annyira az ipar). És a munkát megkönnyitő fejlesztések kb 20 év késéssel érkeznek meg hozzánk.
dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9: kis maszek cégeknél lehet. Komoly generálós cégek azert többségében mar a bejelentéssel való trükközéssel nem játszanak.
dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!