Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Morgan Stanley-nél milyen...

Morgan Stanley-nél milyen fizetésre lehet számítani ebben az esetben?

Figyelt kérdés

2 év ottani contractori tapasztalattal, ha szerződés lejárta után átvennének FTE-nek.

Tech részlegen, adatelemzőként, jelenlegi fizetés 750-800br környéke.


Szerintetek az átkovertálassal, mennyiben változna a fizetés?

Esetleg van itt olyan, aki itt dolgozik, és tudja, hogy hasonló tapasztalattal mennyi lehet az annyi, vagy ilyenkor megállapodás alapján zajlik, vagy adnak egy fix számot?

Vagy aki FTC-ként kezdte, hány %-ot kapott mire FTE lett?

(Sajnos még nem tartunk ott, hogy rákérdezhessek, de már türelmetlen vagyok, és hátha van itt aki hasonló cipőben járt 😅)



jan. 8. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jártam hasonló cípőben, techen csak más munkakörben. Processnél voltam 1 évig majd átvettek FTE-nek, igazából minimális volt az emelés, 5-7%, nem emlékszem, már vagy 8 éve volt. Azt fogják nézni, hogy hogy áll a fizud a többi emberhez képest a csapatban és ahhoz igazítják.
jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ah, értem köszi. Akkor ez nem lesz akkora buli, mert 14%-ot évente eddig is megkaptam fixen 😅

Mondjuk a benefitek nyomnak a dolgon.

jan. 8. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
14%? az kemény tavaly januárban 9% volt az átlag techen.
jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

FTC-ként nekünk a közvetítő ennyit adott, de ugye csak 2 éves a szerződés, és félévente emelt, tehát 7%-ot.

Viszont hé, mi nem kapunk éves bónuszt, és pezsgőt sem nyithatunk comp day-en 😅

jan. 8. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen érzés :D de gratula ha átkonvertálnak!
jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!