Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok online munka lehetősé...

Tudnátok online munka lehetőséget ajánlani?

Figyelt kérdés
16-18 évesen milyen online munkát tudnék találni? Heti 5-6 óra munkával tudnék pénzt keresni? (pár ezer forintra gondolok hetente) Jelenleg informatikusnak tanulok, így nem sok dolog okozna nehézséget. A kérdőíves oldalakat már ismerem, most mást keresek.

jan. 13. 16:03
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Telefonos ügyintéző, de az inkább napi 4-6 óra.
jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
onlyfans
jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Full stack dev.
jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Max ilyen ugyintezo vagy ilyesmiket lehet online csinalni szakkepesites nélkül. Egyre több az ilyen kérdés, hogy fiatalon szakma meg minden nélkül online melót akarnak. Ilyen helyzetben diákszovetkezet és diakmunka van. A fentebb említett ügyfelszolgalati meg hasonló gyengén fizetett melokat leszamitva itthon ritka a home office és az online tavmunka. Minel komolyabb a szaktudas akkor lehet kilobbizni ezt. Pl: egy komoly szoftverfejlesztő jó eséllyel indul ilyen téren. De én mérnökkent is nagyon nehezen találnék ilyen melót az én szakteruletemen pedig mar ragadt rám pár dolog. De ne keseredj el , jelenleg jó eséllyel marad a diakmunka. De tanulj tovább infos irányban, irány ilyen irányú egyetem és kepezd magad legyél jól szakember. Par év tapasztalat után meg jó esélyed lesz ilyen melóra. De most jelenleg sztem felejtős.
jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!