Tönkre tesz az MLM?

Figyelt kérdés
Miert bolondulnak meg azok,akik belépnek egy ilyen hálozatépítős céghez? Ismerősömet teljesen bekebelezte a FOREVER... teljesen más ember lett,és nem jó értelemben. Csak ez a fontos számára,és mindent e köré szervezz. Ki tud valaha ebből "gyógyulni"?

jan. 17. 02:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
81%
Azért mert szekta szerű eszközökkel élnek. Ez az üzletmenet része, okkal van így. Kigyógyulni meg akkor fog tudni ha teljesen leválik erről a közegről, sőt úgymond megtagadja az egészet, hogy nem benne volt a hiba hanem alapból ez ilyen szektás lehúzás. Mert még ez is benne van a fanatizálós pakkban, hogy a termék és az üzleti model az szent és sérthetetlen, aki nem keres elég pénzt vagy sikertelen az mindig maga tehet róla mert nem elég lelkes, nem elég elhivatott stb. Ja és azt mondtam már hogy szektaszerű az egész? :D
jan. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagyüzemi szélhámosság, ami gyagyásokká teszi az elvakult embereket!
jan. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Az a legnagyobb baj az MLM-mel, hogy a legjobb ismerősök, szülők, barátok esnek áldozatul a csalódásnak. Mert mindig csalódás a vége. Mire kiderül az átvágás, a rettenetesen túl árazott termék, már összevesztél mindenkivel. Szülővel, baráttal, ismerőssel, kerül mindenki. Nagyon kevesen gazdagodnak meg az MLM-ből.
jan. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
mert egy undorító piramisjáték, csak új néven
jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Az MLM olyan, mint egy szekta. Aki megszállottá válik, annak már annyi.
jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Engem is próbáltak már beszervezni, szerencsére mindig tartottam magam. De nagyon kiakasztott mindig mikor rájöttem, hogy az ismerős nem azért akar találkozni velem,mert érdeklődik meg együtt akar lógni velem, hanem mert a baromságait akarja rám tukmálni. Nekem ez már sértő volt, hogy csak ennyire vagyok érdekes 😅 Hiába próbáltam másfelé terelni a beszélgetést, hogy " de amúgy mizu veled? Hogy van a család stb?", mintha meg se hallotta volna.
jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

“ aki nem keres elég pénzt vagy sikertelen az mindig maga tehet róla mert nem elég lelkes, nem elég elhivatott ”


Ez kivétel nélkül, minden MÁS szakmára is igaz.

jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BeefEater ***** válasza:
51%

“ aki nem keres elég pénzt vagy sikertelen az mindig maga tehet róla mert nem elég lelkes, nem elég elhivatott ”


Akkor ezt most ismételd el egy durván alulfizetett nővérnek vagy óvónőnek.

jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

“Akkor ezt most ismételd el egy durván alulfizetett nővérnek vagy óvónőnek.”


Mindenki maga választja magának a karrierjét.


Egyébként pedig, ha kellően lelkes és elhívatott lenne, akkor már főnővér lehetne, s lényegesen többet kereshetne.


Sőt jobbat mondok, ha nem ismerős neked Lomjanski Veronika neve, akkor olvass utána, ő éppen nővér volt egy belgrádi kórházban, s úgy alakult, hogy foreveres lett. A Foreverrel rengeteg embernek segített abban, hogy elérhessék a céljaikat, így idővel gyémánt szintet ért el, s ezáltal sokkal-sokkal több embernek tudott és tud segíteni, mint nővérként.


Követendő a példája mindazok számára, akik valóban lelkesek és valóban elhivatottak.

jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 BeefEater ***** válasza:
79%

Köszönöm #9, pont erre számítottam. Csak majd ne reklamálj, amikor egy műtét után ahelyett, hogy kicserélik az ágytáladat és átkötik a vérző sebedet inkább egy kihagyhatatlan ajánlatra próbálnak meg rábeszélni.


A nővérek jelentős része kifejezetten lelkes és elhivatott. És nagyon remélem, hogy a pályájukon tudnak maradni...

jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!