Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyukák, otthonvégezhető...

Anyukák, otthonvégezhető munkát csinál valaki?

Figyelt kérdés
én szeretnék válalni de nem ismerek olyat aki csinálja,hirdetések közül meg nehéz kiszürni melyik nem átverés.köszi előre is.
2010. okt. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

szeretnék,de nincsen mit....

Mind átverés!!!!

2010. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!

Én is szeretnék,keresek..de nem találok:-(

2010. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jó volna valami,mert vasárnap eltőrte az uram a lábát,és minden pénz jól jönne!!
2010. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos. de olvastam itt olyat akinek régen sikerült, de most ő se talál.nem merek bele vágni ilyenbe mert mi van ha van meló de nem fizetnek ki stb.tők gáz ez az egész...
2010. okt. 23. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, nézelődjetek a gazdagmami.hu oldalon. Hosszabb távú dolog, gondolkozni kell rajta, de ha ügyes vagy, akkor jól keresel vele.

(nem, nem piramis, hanem tanácsokat ad internetes vállalkozáshoz, kimondottan anyukáknak. én olvasója vagyok és szerintem nagyon jó!)

2010. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje gyöngyfűzéssel,és kis rékli varrásából éldegélek.Másodállásban csinálom..Időm van elég,és rendesen megfizetnek..De én nem újságból szereztem hanem egy kedves ismerősöm ajánlotta fel.Ő csinálta,de megunta,és átadta nekem a munkát..
2010. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.van még felvétel nálatok vagy mi?
2010. okt. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!