Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hulladékgazdálkodási technológ...

Hulladékgazdálkodási technológus okj-val el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Van aki ilyen területen el tudott helyezkedni? Mik a tapasztalatok?

jan. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem sok értelme van mert már a megnevezés is sántít! A technológus az azt jelenti, hogy technológiai ellenőrző személy! Akkor most itten a hulladékgazdálkodási munkafolyamatok szabályosságát tetszünk ellenőrizni vagy micsodát? Ezzel milyen hivatal foglalkozik egyébként ha van ilyen? Mert vállalkozás nem hiszem hogy lenne max vmi tanácsadócég, de ugyebár mivel ez középfokú végzettségnek számít ilyesmi helyekre meg többnyire diplomást várnak így újabb kapufa...Nem gond 20 25 éve divatos szavak ezek az oktatásügybe! Én pl élelmiszeripari gyártás technológus lennék 2001 óta..., Az életbe nem volt ilyen állásom!
jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még annyit hogy élelmiszeriparba hentes voltam eddig meg pizzaszakács de egyik helyre sem a technológus bizonyítványom miatt vettek fel hanem mert előtte dolgoztam mekibe és apám megtanított valamennyire csontozni...
jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Simán bolti eladónak voltam bejelentve meg konyhai kisegítőnek... Szerintem ezeknek a "technológus" szakmáknak még FEOR kódja sincs! Nem is értem hogy vizsgáztathatnak ilyen megnevezésre!
jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!