Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az úgy szabályos munkajogilag...

Az úgy szabályos munkajogilag ha a jelenléti ívem nem pontosan ugyanarra a cégnévre szól akivel a munkaszerződésem is? Plusz céges bélyegző sincs a jelenlétin és nem is szerepel a munkaszerződésben de a mellékletekben sem a jelenlétis cég! Tanács?

Figyelt kérdés
A kollégáké is ugyanez szóval kétlem hogy adminisztrációs hiba lenne..

jan. 31. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg kell nezni cegjegyzekban. A cegnek lehet roviditett neve ami ugyanarra a cegre vonatkozik. Remelem munkaszerzodesed van es utalva kapod a fizut. Ha ez igy van akkor a jelenleti tuti ugyanarra a cegre szol. Kulonben meg kerdezd meg toluk.
jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem rövidített név az egyik group kft a másik sec kft a székhelyük sem azonos meg a cégjegyzék számuk sem.
jan. 31. 07:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Most a pontos neveket nem akarom azért kiírni.
jan. 31. 07:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Van munkaszerződésem be is vagyok jelentve de ott is csak a munkaszerződésemben levő cég szerepel a jelenlétimen levő nem már megnéztem. A fizetés majd tizedikéig jön utalva, állítólag két helyről! Ilyet is lehet? Csakmert a jelenlétis céggel semmilyen szerződésem nincs meg bejelentés se. Ettől jobban nem tudom elmagyarázni..
jan. 31. 07:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez egy orzo vedo ceg szerintem. Ez a pinter ur privat felugyelete alatt áll. Igy bar nem szabalyos, de ez van. Ha fizetnek utánad jarulekot akkor szerintem rendben van. Ezt le tudod elllenorizni az ugyfelkapun. Ha nem vagy elégedett az osszeggel akkor valts inkabb.
jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szívesen kérdezném meg felettestől a cégvezeto meg a tulajok közelébe sem lehet jutni! 398 alkalmazottjuk van a céginfó szerint.
jan. 31. 07:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Orulok h segithettem.
jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen az. De akkir ez így szabályos? Ha csinálok két kft-t én is csinálhatom ezen az elven? Amúgy ez mire jó?
jan. 31. 08:01
 9/12 anonim ***** válasza:
adóoptimalizálás. Nem szabályos, de semmi nem fog történni.
jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem szóval egy jogkövető magatartási vizsgálat sem ütne rajtuk? Csakmert így gyakorlatilag addig fizetnek járulékokat ameddig kedvük tartja és nem lehet utána őket megfogni ha járuléktartozást halmoznak fel! Vagy nem így van? Tudom hogy ez engem munkavállalóként közvetlenül annyira nem érint mert nem az én tartozásom lesz csak ugye én nem kapok majd álláskeresési járadékot ha elsüllyesztik a munkáltatómat újlengyelbe! Rosszul látom?
jan. 31. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!