Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lízing asszisztens vagy...

Lízing asszisztens vagy Kontroller a jobb karrierkezdő hely?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Pénzügy Számviteles vagyok még viszonylag újként a munkaerőpiacon. Jelenleg Kereskedelmi Kontrollerként dolgozom egy ideje, de nemrég kaptam ajánlatot lízing assissztens pozícióra egy banktól. A fizu kisebb lenne, de ugye egy fokkal közelebb lenne a végzettségemhez. Mennivel segítené utóbbi a karriert bankpiacon, illetve megéri e (lévén hallom az is hogy bankok a legtöbbet illetve legkevesebbet fizetik)

febr. 6. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Lízing pozival jobban jársz
Kontroller pozival jobban jársz
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lízing asszisztens egy adminisztratív munka, nem sok köze van a pénzügy/számvitelhez. A kontrollingban sokkal több lehetőség van.
febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Nem mernék ezek alapján mondani semmit, önmagában ezek a pozíció nevek teljesen kiüresedtek, főleg a kontroller. A kontroller régi vesszőparipám, mióta bejöttek az SSC-k, sima gl szintű könyvelést is kontrollingnak csúfolnak...


Másold be kérlek mindkét job description-t is, vagy küld át priviben, anélkül szerintem tényleg felelőtlenség bármit mondani.

febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!