Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelező szocializálódás...

Kötelező szocializálódás munkahelyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, regota dolgozom ugyanannal a multinal, es a multikra jellemzo eves ceges bulikba nem jarok el. A fonokom szova tette januarban, hogy megint nem mentem es innentol jarjak el minden programra amit a ceg szervez pl onkenteskedesen, korhaz latogatos, vendegeloadok eloadasai, kezmuveskedes vendeg segitsegevel stb stb..

Engem ez nagyon rosszul erint, mert introvertalt vagyok es nekem kihivas emberek kozott lennem, foleg ilyen programokon. Szeretek csendben lenni es hagyjon mindenki magamra tipus vagyok, egyaltalan nem zavar, ha senki nem szol hozzam. A puluzsom olyen helyeken 140 korul mozog, mert stresszel az egesz. Nem ertem miert akar kenyszeriteni ilyenre??

Keressek uj munkahelyet?

Amikor munka miatt kell erintkeznem emberekkel azzal nincs semmi gond, nagyon kedvelnek az emberek, folyton dicsernek, tudom hogyan kell viselkedni. Viszont az ilyen semmi programokat nem tudom hova tenni en nem akarok baratkozni es nem is erdekel az egesz.


febr. 9. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem különösebben smúzolni a kollégákkal, de az ilyen alkalmakat úgy fogtam fel, hogy ingyen kaja-pia a cég kontójára. Ha szóltak hozzám, válaszoltam, ha nem, akkor csak külső szemlélőként voltam jelen. Senkit nem igzatott.
febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sincs kedvem általában ilyen eseményeken megjelenni, de nem stresszelek rajta úgy mint a kérdező. Tavaly elmentem a céges borkostolóra, illetve a karácsonyi évzáróra is, amennyire nem akartam, végül annyira jól éreztem magam. Ettem, ittam sokat, szinte az utolsónak távozó csoporttal maradtam. Szerintem tegyél egy próbát, lehet te is kellemesen csalódsz.
febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

olyan vagyok, mint a #11-es :D


Kérdező, ne hagyd ki az ingyen kaja-piát. Még az is lehet, hogy beszélgetsz egy jót valakivel/valakikkel :) Évente 1x bőven elég ilyeneken megjelenned.

febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
olyan vagyok mint te de ezekre én is csak az ingyen kaja pia miatt megyek, amúgy nem érdekel :D
febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidőben köteles vagy elmenni, azon kívül nem.
febr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!