Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügynöki munka milyen? Nagyon...

Ügynöki munka milyen? Nagyon gáz? Semmiért sem vállalnátok be?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve nincs munkám.L
2010. okt. 24. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer megpróbálkoztam vele, egy hónapig bírtam, aztán feladtam. Erre azt hiszem születni kell, de ki kell próbálni, hátha te alkalmas vagy rá! Sok sikert! Egyébként mi a szakmád-iskolád, milyen állást szeretnél? Hol laksz?
2010. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bács megyében lakom, kereskedelmi végzettségem van.
2010. okt. 24. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Eladó esetleg nem lennél? Minden megyeszékhelyen van ingyenes pénztáros-eladó tanfolyam. A Penny szokta indítani, a tanfolyam után munkát is adnak. Ideiglenesen talán ez is jó lenne...
2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%

Ügynöki munka elég húzós.

Vannak cégek, ahol kiküldenek az utcára és ott kell faggatni az embereket stb... a sok szidáson kívül egy ismerösömet le is köpték, ekkor otthagyta.

Segítettem neki kijöni Németországba, aupairnek és a havi átszámítva 80ezer forint pénze megvan, teljes ellátással és jól érzi magát. Most keres munkát, mert itt is akar maradni a 90ezer forintos otthoni átlag helyett at aldiban magkaphat kb 300ezernek megfelelö eurót.

Még mielött valaki azt mondaná, hogy mennyivel drágább itt minden, hát ez nem igaz.

Szerintem menj Te is, mert Magyarországon abból a szarkupacól nem lehet kitörni.

2010. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ügynöki munkával az a baj,hogy nincs állandó fizetés.Altalában a megkötött szerződések vagy eladott termékek után fizetnek.Ami egyik hónapban több,a másikban kevesebb,de a számlák ugye minden hónapban ugyanannyik.A másik gond vele,hogy az embereknek már tele a bugyruk az ügynökökkel és elzárkóznak.Ilyenkor az ember felkeresi a rég nem látott ismerősöket,barátokat,akik egy idő után inkább nem veszik fel a telefont,csakhogy lerázzanak,mert tudják,hogy nem érdek nélkül kérdezed meg,hogy hogy van.Vagyis pár hónap alatt elfogynak az ismerősök,barátok,rokonok és jön a teljes bizonytalanság,az idegenek,akik vagy vesznek/kötnek vagy elhajtanak.Ez sajnos teljes bizonytalanság anyagilag.

Jobb ötleteket kaptál a többi kommentelőtől,az ügynöki munkát pedig szerintem felejtsd el.

2010. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!