Nem találok munkát?

Figyelt kérdés

A szüleim tartanak el.


Hetente 20-30 állásra adom be a jelentkezésemet.

Az önéletrajzom friss és tartalmilag formailag rendben van, sok időt szántam rá.


Egyébként 28 éves nő vagyok.


Nagyon el vagyok keseredve mert még csak vissza sem szólnak a munkahelyekről. Egyébként kelet magyarországon keresek állást.


Helyileg Nyíregyháza - Debrecen jöhet szóba.


Van diplomám, de most nem azzal keresek állást, csak szeretnék gyorsan elhelyezkedni, hogy legyen keresetem, mert már nagyon leterhelem a szüleim azzal, hogy ennyi idősen el kell tartaniuk.


(Volt korábbi munkahelyem, de az megszűnt)


Valakinek valami ötlet?


Valami álláskeresési stratégia, amivel még esetleg nem próbálkoztam?


Tippek motivációs levéllel kapcsolatban? hogy egyáltalán azt elérjem, hogy behívjanak interjúra.


Nagyon örülnék minden ötletnek!



febr. 13. 04:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%
#1 És még annyi, azért szerencsiként Miskolcra be lehet járni, véleményem szerint nagyobb mint Nyíregyháza, több lehetőség kéne hogy legyen. Akár tömegközlekedéssel, akár kocsival, hisz ott az új négysávos, pillanat alatt be lehet érni. Nekem Miskolc már messze van, pedig oda jobban bejárnék.
febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Minden baromságot felsoroltál csak a lényeget nem:


Mihez értesz, milyen tapasztalattal rendelkezel, mi a végzettséged?


Hiába csinálsz hiperszuper motivációs levelet + formailag ragyogó önéletrajzot ha olyan pozikra jelentkezel amikhez teljesen inkompetens vagy. 28 évesen az internet segítségével ingyen pedig bármikor el tudsz sajátítani olyan készséget / kompetenciát amivel növeled az esélyeidet (nyelvtudás bővítése, technikai ismeret bővítése stb...)

febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
#11: Mi azok az ""átlag" munkák"?
febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Miért csak ez a 2 város jöhet szóba? Még csak nem is egy megyében vannak.


Mihez értesz? Mivel foglalkoztál az előző munkahelyeden. Miért zárod ki, hogy a diplomáddal elhelyezkedj? Semmi sem tiltja, hogy párhuzamosan diplomás és nem diplomás állásokra is pályázz.

febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert vendégmunkások kelletnek mindenhova , ők könnyen kizsigerelhetők.
febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem kamuzol Nyíregyházi vagyok van teljes állásom részmunkaidős állásokra jelentkeztem és 3 cégnél is már most dolgozhatnék persze ilyen telefonálos de fix óra bért fizet szóval szerintem veled vmi más gond van.
febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
más is van ezzel így.
febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%

vicces, hogy tömegével vannak ebbe a főkategóriákban ilyen posztok, hogy "segítsetek állást találni, már teljesen el vagyok keseredve, stb, stb."


ÉS SEMELYIKBEN NINCSEN RELEVÁNS INFÓ ARRÓL, HOGY MI A VÉGZETTSÉGE, MIHEZ ÉRT.


Ha valaki ennyire IQ-tlan, nem csoda, hogy nem talál állást, hogy csak a legrelevánsabb információt hagyja ki a posztból. Képzelem, az önéletrajz milyen lehet, különösen, ha még sok időt is eltöltöttél vele.

febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
Kepet tudnal kuldeni? Lehet hogy kitalalhatunk valamit
febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

Én kaptam egy állásajánlatot Debrecenbe, amit el is fogadtam, mert visszautasíthatatlan.

A nejemnek kellett állást keresi, és egy hét alatt sikerült is - igaz, rengeteg jelentkezést adott be. Viszont sok helyről vissza is hívták!

Amint vége az iskolának költözünk Debrecenbe - Zalaegerszegről.

febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!