Nem találok munkát?

Figyelt kérdés

A szüleim tartanak el.


Hetente 20-30 állásra adom be a jelentkezésemet.

Az önéletrajzom friss és tartalmilag formailag rendben van, sok időt szántam rá.


Egyébként 28 éves nő vagyok.


Nagyon el vagyok keseredve mert még csak vissza sem szólnak a munkahelyekről. Egyébként kelet magyarországon keresek állást.


Helyileg Nyíregyháza - Debrecen jöhet szóba.


Van diplomám, de most nem azzal keresek állást, csak szeretnék gyorsan elhelyezkedni, hogy legyen keresetem, mert már nagyon leterhelem a szüleim azzal, hogy ennyi idősen el kell tartaniuk.


(Volt korábbi munkahelyem, de az megszűnt)


Valakinek valami ötlet?


Valami álláskeresési stratégia, amivel még esetleg nem próbálkoztam?


Tippek motivációs levéllel kapcsolatban? hogy egyáltalán azt elérjem, hogy behívjanak interjúra.


Nagyon örülnék minden ötletnek!



febr. 13. 04:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%
Pest.
febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
34%
Nemcsak neten lehet állást keresni. Akkor egy kis segítség. Kinyomtatsz pár önéletrajzot, és beadod pár helyre, személyesen is ahol nincs meghirdetve állás, meg körbekérdezgetsz.. Garantálom, hogy sikerül 1 héten belül.
febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
25%
jelentkezz iskolaőrnek! oda mindenkit felvesznek!
febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Kelet Magyarország már csak ilyen, kevés a melóhely, de legalább rosszul is fizetnek. De sebaj, nemsokára mehetsz éhbérért az akksigyárakba lúgot inhalálni.
febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Lehet ha diplomásként tudnál legalább valamennyire helyesen írni, az segítene.
febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg mukodhet az hogy fehernemuben takarits nalam? Kuldj kepet azt megbeszelhetjuk a reszleteket
febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
19%

Zsebhokit nyomnád rá mi?

Mert megcsinálni rendesen nem mered !

Te hipohonder informatikus!

febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
39%
Detto 28, átérzem a helyzeted. Én külföldben gondolkodnék, gondolkodom is, csak az sem annyira egyszerű, oda is be kell adni vagy 120 helyre
márc. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!