Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lemondjak a home office-ról,...

Lemondjak a home office-ról, egy jobban fizető állásért?

Figyelt kérdés

Évek óta hibrid munkarendben dolgozom, és félek , h nem fogom kibírni a mindennapos irodai jelenlétet.


Viszont jóval több fizetést kapnék.



febr. 13. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
¯\_(ツ)_/¯
febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
82%
Az én introvertált személyiségem nem tenné , ha nem feltétlen kell ,hogy többet keress és elvagy , akkor ,én nem tenném .
febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Én plusz 100 ezertől felfelé netán elgondolkodnék rajta alatta nem. Utazási ido , kocsi kopik amit fizetnek kocsifutasert az nem sok és mèg sorolhatnam.
febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Én biztos nem mondanék le róla.

Nem tudom, hogy mekkora a különbség, de a ho megfizethetetlen előny.

febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem bele van kalkulálva ez a bérigényembe. Ha nincs HO, akkor ragasztkodom a maxhoz (de jelenleg nem vállalnék olyat, ahol teljesen nulla, szóval a heti 1 HO-ra kérem a maxot), ha korlátlan HO van, akkor ennek a 70%-a is elég. Közte arányosan. Ha teljesen rugalmatlanok (mindig bejárós és nem igazítható a munkarend, pl egyetemhez, ovihoz, kinek mi), akkor plusz 10-20% az eredetihez képest.


Tehát ha mondjuk nincs HO és mindenképp hétfő-péntek 8-16:30 kell dolgozni, akkor modjuk 1.2 misit kérnék, ha meg korlátlan HO van, rugalmasak, akkor lehet elfogadnék egy 700 körüli ajánlatot. (Számok az egyszerűség kedvéért lettek így választva)

febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkától és lakhelytől függ, én lemondtam és inkább választottam a msotani munkám, ahova napi 4 órát ingázom minden nap. Nekem teljesen home officeos ügyfélszolgálatos munkám volt egy nagy mobiltelefonos márkánál, technikai hibaelhárítás.

A munka embertelenül rossz volt, úgy éreztem magam, mint egy láncra vert és madzagon mozgatott boxzsák. Úgy kezeltek az ügyfelek, mint ember a legrosszabb ellenségével sem... És még csak megvédeni sem védheted magad. Megalázó munka volt és az emberi méltóságom nem létezőnek éreztem. Aztán hiába volt home office minden nap, a menedzserek durván mikro-menedzselték minden mozdulatomat. Pisilni is csak engedéllyel mehettél. Emellett egy kalitkábazárt, láncra vert állatként éreztem magam. A fizetés br. 330.000 volt.

Mostani helyemre 4 órát tömegközlekedem minden nap. Nincs az a hülye ki-be chekkolás óramű pontosságra, ha akarok kések fél órát, ha akarok 1 órával hamarabb lelépek. Itt visszaszólhatok ha úgy beszélnek velem mint a csicskával és ha nem tetszik valaki attitűdje, akkor nem csinálom meg a kért feladatot, beszéljen a lovasával így, de ne velem, mint helpdeskes informatikus. A fizetés meg br. 450.000.

febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: A lakhely lemaradt: Szóval ha normális környezetben élsz akkor oké a home office, de én például egy első emeleti panellakásban élek, ami alatt egy nagyüzemi ipari húsdepó működik, lényegében élhetetlenné téve az első pár emeletet reggel 6 és délután 3 óra között. Halláskárosodás és idegösszeroppanás garantált, ha valaki merész és itt mer maradni napközben. Aztán mivel 5:30-ig tartott a munka, az elmeroggyant családom is hazaért 4:30 körül és folyamatosan b*sztattak munka közben is, hogy húgom háziját csináljam meg, meg jöjjek pakolni segíteni anyának és nem érdekli őt, hogy a munka nem engedi ezt meg, ha itthon vagyok akkor úgy kell táncolni ahogy a család tapsol. Tehát két tűz között voltam.
febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez melyik trágya cég volt? A feleségem is ilyen munkát csinált, szintén HO, szintén a lánchoz kötés volt vele a baja, de nettóba kapott 400 fölött és nem Budapesten! Mondjuk nem magyarul, hanem két idegen nyelven.
febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire kell a pénz. Ha drága gyógykezelésre vagy akármi más fontosra kell, akkor bevállalnám, amúgy nem.
febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés felmerül benned, akkor nem.

Ezt azért érzi az ember, mikor 2 oldalra pakolgatja a dolgokat egy állásajánlat kapcsán, hogy hogyan tovább. Ha olyan vékony a határvonal a két oldal között, hogy gyik-en feltetted a kérdést, akkor neked nem éri meg váltani.

febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!