Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek egy olyan állásinte...

Elmennétek egy olyan állásinterjúra, ahol már két hónappal ezelőtt voltatok?

Figyelt kérdés

Először nem sikerült, aztán nem régiben újra fel rakták a hirdetést,gondoltam megpróbálom.

Fel is hívtak megint,gondoltam emlékezett rám a főnök ,vele beszéltem(jellegzetes a nevem,amiatt gondoltam)de egyáltalán nem,így behívott megint interjúra 😅ez így olyan hülyén jön ki.Van értelme megint megpróbálni?


febr. 20. 05:26
 1/9 Lilluci27 ***** válasza:
76%
Ha kéne a penz igen
febr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha már behívtak újra, akkor persze. Előfordulhat hogy előzőleg is benne voltál a kalapban, de végül mást választottak. Aztán ő nem vált be, így tesznek egy próbát veled.
febr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Simán. Nincs vesztenivalód.
febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ milyen pozíció.

Ha olyanra hívnának újra, aminél érezhető volt, hogy kicsi az esélyem, akkor talán.

Pl. volt olyanom, hogy megkerestek egy, a mostaninál 3x nagyobb csapat vezetésére, munkakörben, hatáskörben is lényegesen nagyobb feladat. Nem engem választottak, mert állítólag volt egy nagyságrendekkel jobb tapasztalatokkal rendelkező pályázó is. Na ha ennek kapcsán felhívnának újra, valószínű legalább egy kötetlenebb beszélgetés erejéig meghallgatnám mi változott.

Ellenben ha csont nélkül megfeleltem volna az alapján amit én látok és mégse engem választanak, akkor nem erőltetném.

febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tudta hogy ki vagyok,tehát nem azért hívott fel,hogy lehetőséget kínáljon,csak interjúra.Ami azért fura,mert két hónapja voltam ott interjún.

Igazából dohány bolt-lottóó

Dohányboltban dolgoztam már ,lottó vizsgát pedig ő biztosítja de előny ,ha valakinek az van

Csak nem akarok hülyének tünni

Most megint meginterjúvol,annak mi értelme lenne?

febr. 20. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
#5: Szerinted hány ember jelentkezhetett a jelenlegi gazdasági helyzetben arra az állásra? 30-40? Esetleg 100? Nem emlékszik és kész.
febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Jogos,mondjam neki hogy voltam már nálunk interjún,vagy felesleges?
febr. 20. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

#7: Szerintem felesleges


#6

febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?! Lehet csak én nem értem a problémát...

Voltam olyan interjún, ahol ha nem is két hónappal, de két évvel korábban már voltam. Akkor felvettek volna, de visszamondtam. Másodszor is ugyanez történt. Nem érte meg nekem. Nincs ebben semmi személyes, ez egy üzlet, ahol alkut köttök. Ami nem mindig jön össze.

Ahol engem utasítottak el, azt sem vettem személyeskedésnek. Találtak megfelelőbb embert, van ez így.

Olyan helyen is voltam interjún, ahol pár évvel korábban évekig dolgoztam és vissza akartak volna hívni. Vacilláltam, de végül nem mentem vissza. Ebből sem volt sértődés egyik fél részéről sem.

febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!