Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másnapi állásinterjú előtt...

Másnapi állásinterjú előtt elmennétek barátokkal beszélgetni, iszogatni sokáig?

Figyelt kérdés
1 hete le van beszélve egy baráti társasággal, hogy összeülünk beszélgetni, iszogatni, de közben (szerencsére) jött nekem egy lehetőség egy állásra. A "baj" csak az, hogy másnap reggel van interjú és én emiatt nem szeretnék túl sokáig (11,max éjfél) maradni. Fiatalok vagyunk, de a többiek még egyetemisták és nem tudom hogy megértik-e, vagy csak húzzák majd a szájukat. A barátom reakciója se volt a legjobb :(
2014. ápr. 10. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még hogy egyetemisták nem azt jelenti hogy mindenkit lenéznek aki nem iszik a kocsma zárásáig. Én egyetemistaként nem egyszer csináltam olyat hogy felálltam hogy "bocsi, holnap korán kelek ez+az miatt", elköszöntem és elmentem. Semmi következménye nincs, hacsak nem idióták.
2014. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon felelősségteljes ember lehetsz, ha erre a kérdésre egy internetes oldal (tkp. fórum) ismeretlen felhasználóitól várod a segítséget...

Valamint a 'barát' jelzőt sem aggatnám egy olyan emberre, aki nem érti meg, hogy az év kb. 200 munkanapjából egy este egy munkalehetőség miatt nem felel meg neked.

2014. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!