Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a (szellemi)...

Melyek azok a (szellemi) állások, ahol sokat lehet külföldre utazni, mozogni?

Figyelt kérdés

Van több diplomám is (mérnöki,pénzügyi) van, angol, német nyelvtudásom is.

Többnyire jónak számító állásaim voltak, viszont dögunalmasak.Olyan mókuskerekes az egész.Vagy itthon ülök a kis munkaállomásomon vagy bent az irodában egész nap.

Ahol meg volt kiküldetés, ott annyi olt,hogy 3 napra kimentem Németországba.A cég meg "kegyként" tekintett rá.



Nem tudom,hogy sokan hol találják, ezeket a "kijárós" állásokat, én is mindig multiknál dolgoztam, meg most is.


Én is ilyen kijárós állásra vágyom.


febr. 25. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Belső ellenőrzés
febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

A Bolygó hollandi fedélzetén minden szellem állás ilyen.


Folyamatos utazás.

febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Én csak ötletelek.

Küldj multihoz önéletrajzot, motivációs levelet, hogy milyen téren dolgoztál, milyen a szakmai nyelvtudásod, mert -gondolom -céges utazáshoz kevés a középfokú. Írd bele, hogy konkrétan külföldi céges kiküldés miatt keresel másik állást, írd bele, hogy milyen, hol volt, mi volt a lényege, stb., a 3 napot hagyd ki! Majd megmondod, a cégnél 3 napot terveztek. Keress így munkalehetőséget, sok sikert kívánok!

febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen olyan EUs kutatas fejlesztesi, oktatasi projektek. 2 ev projekt asszisztensi munka alatt palyakezdokent kb 35 kulfoldi meetingen es esemenyen voltam.
febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Menj kutatóintézetbe dolgozni, talán a mérnöki diplomáddal felvesznek ha az kellően piacképes. Én egy kutatóintézetnél dolgozom asztrofizikusként fizikus PhD végzettséggel, pár év alatt több mint 30 országban jártam különböző konferenciákon akár résztvevőként, előadóként vagy K+F projekt tervezésen / tárgyalásokon.
febr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Jegyellenőr nemzetközi vasútvonalon.
febr. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van angol meg nemet nyelvtudäsod, akkor miert nem külföldi ceget keresel magadnak? Pl az en gorem minden nap mäshol dolgozik ugy, hogy a standard helye Lindau. De van 10 konyhäja amiert felel Bayernben, es havonta 2 jön hozzäm is...
febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. vok, a többiek mondták meg a tutit, külföldi céget keress itt Magyarországon. Jó, tudom, külföldit külföldön, de nekem ez olyan távoli. Igaz, nem is én keresek úgy munkát, ahogy Te. :)
febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!