Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hibrid rendben dolgozók,...

Hibrid rendben dolgozók, mennyire veszik komolyan nálatok a bejárást?

Figyelt kérdés
Meg van szabva, kötelezően hány nap a home office, hány nap lehettek otthon? Mennyire veszik ezt komolyan? Én bejarogatok, de ha nincs kedvem, nem megyek be, beírom magam "extraordinary home office-ra".

febr. 26. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Német multi, tech szektor, hivatalosan heti 2 napot kellene bejárnom, utoljára tavaly augusztusban voltam bent a HQ-ban. (Tehát semennyire)
febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Siemens? :)
febr. 26. 23:16
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
A Siemens nem tech szektor.
febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Termeszetesen senki nem ellenorzi, mivel akkor a kollegak tulnyomo resze beallitana a LinkedIn profiljaban, hogy nyitott uj ajanlatokra. Ha veletlenul az irodahaz kornyeken jarok akkor beugrom egy kavera jopofizni amig a Tesla feltoltodik 80 szazalekra. Ennyi.
febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3) én is ott dolgozom, és mi mas ha nem tech?
febr. 27. 00:17
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Ipari szektorba tartozik.

Talán SAP-nál lehet az egyes válaszoló.

febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eleg szeleskoru a termekpalettajuk, de valoban az SAP az inkabb tech ceg.
febr. 27. 01:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

It cég vagyunk, heti 2 nap irodát kér a vezetőség, de még egy policy-be se merték leírni, hogy kötelező lenne csak kérik. :)

Úgyhogy én kb havi 4-5 alkalommal megyek be, kutya nem szól érte ...

febr. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Viszonylag laza, megállapodás van a heti benti napok számában, de hogy melyik napok, az kb rugalmas. De azért előre le van adva. Van erre egy online rendszer, ami a szabikat is kezeli, ott kell előre rögzteni, hogy melyik napon mit tervezünk. Beírjuk és kész. Vezető jóváhagyja
febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi szektorban dolgozom, nálunk is a heti 2-3 elvárt, de szintén nem merték leírni így se policybe, se szerződésbe, most kb heti 1 napot járunk be. Van aki persze többet. A piacon viszont úgy tudom van, aki a heti 3 nap bejárást elvárja és nézik is tényleg bejárnak-e a kollégák.
febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!